İnternet üzerindeki eski hesaplarımı kapattırmak istiyorum

İnternet üzerindeki eski hesaplarımı kapattırmak istiyorum

İnternet üzerindeki eski hesaplarımı kapattırmak istiyorum

Her gün binlerce kişinin dâhil olduğu sosyal medya, yeni nesil iletişimin vazgeçilmez araçlarından biri olmaya başladı. Her an ulaşılabilir olması, internet kullanıcılarının aynı zamanda birer yayıncı olabilmesi ya da sevdikleriyle iletişim halinde olma fırsatı bulması bu ortamları popüler kılmaya devam ediyor. Haberlerin, yorumların, oyunların ve eğlencenin yakından takip edildiği bu ortamlardan bazı kimseler kendi isteği ile ayrılmak isteyebiliyor veya buna mecbur kalabiliyor. Bu durumda sosyal medya hesap kapatma sorunu gündeme geliyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal medya ve internet hesaplarını kapatmak için pek çok sebep gösterilebilir. Bazıları iş yoğunluğundan, bazıları hesaplarını pek kullanmadığından kaldırmak isteyebilir. Bazı kullanıcılar ise sürekli olarak rahatsız edildiği için veya hesapları çalındığı için bu ortamdan uzak durmak isteyebilir. Hesabını kapatmak isteyen kullanıcılar o hesaptaki bilgilerin tamamen ortadan kaldırılmasını isterler. Buradaki asıl sorun, internet platformlarının o hesapla ilgili detayları saklaması veya silindiği halde bazı bilgilerin aramalarda ortaya çıkması.

 

İnternet üzerindeki eski hesaplarımı kapattırmak istiyorumHer internet sitesi ve sosyal medya aracının kendine uygun hesap kapatma politikası bulunuyor. Bir hesabı kapatmak için ilgili internet sitesinin ayarlar bölümüne gidebilir, hesapları tamamen silme seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Örneğin, Twitter ve Facebook hesap silme işlemleri için internet siteleri sizin geri dönme ihtimaline karşı belirli bir süre tanıyor. Bu süre içerisinde dönüş yapmıyorsanız hesabınız kaldırılıyor. Bazı platformlar ise siz hesap silme işlemini seçtiğiniz anda o hesabı anında ortadan kaldırıyor. Instagram bu özelliğe sahip adreslerden biri.

İnternetten hesapları tamamen kapatma işlemine rağmen bilgileriniz halen görüntüleniyorsa teknik bir desteğe ihtiyacınız olabilir. Hesabınızdaki bilgiler aramalarda, internet sitelerinde veya kopyalanmış olarak başkalarının hesaplarında görüntüleniyorsa, geç olmadan ekibimizden hukuki ve teknik yardım alabilirsiniz. Distile Danışmanlık olarak, 2010 yılından bu yana hesap silme ve internetten içerik kaldırma çalışmaları yapıyoruz. İnternette yaşadığınız her türlü sorun ile ilgili bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sorularınız İçin:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir