İNTERNET ÜZERİNDEKİ SAHTE HESAPLARI KAPATIYORUZ

İNTERNET ÜZERİNDEKİ SAHTE HESAPLARI KAPATIYORUZ

İNTERNET ÜZERİNDEKİ SAHTE HESAPLARI KAPATIYORUZ

Vaktimizin büyük bir bölümünü geçirdiğimiz, paylaşım yapmayı, hedef kitlemize ulaşmayı ve bilgi almayı kolay hale getiren internetten aldığımız bu keyfe engel olan sahte hesapların kapatılması üzerine özenle eğilmemiz gereken konulardan biridir. Sahte hesapların internet dünyasına verdiği zararı çok yönden ele alabiliriz. Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde sıkıntı yaratmakta olan hesaplar cinsel içerikli paylaşımlar yapabilir, hakkınızda karalama kampanyaları yürütebilir, toplum ve kişilik haklarına karşı olumsuzluk teşkil edebilir veya yasadışı içerikler yayınlayabilir. Hem topluma hem de kişi ve kurumlara zarar verecek sahte hesapların kapatılması profesyonellik isteyen bir iştir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Gerçeği yansıtmadığını düşündüğümüz bu hesapların kaldırılması için müracaatta bulunmak gerekir. Kuşkusuz internet oldukça geniş ve hareketli bir dünyadır. Biri kapanırken diğeri açılan ve birbirinin kopyası bu hesapları takip etmek için saatlerinizi, günlerinizi harcamanız gerekir. Sahte internet hesaplarını kaldırmak için doğru bir ekiple çalışmanız sizi veya markanızı güvence altına alacaktır. İnternette itibarınızı korumak istiyorsanız sahte hesaplarla sizin için mücadele edecek uzman bir destek almalısınız.

 

sirketinizin-adini-kullanan-internet-siteleri

Instagram’da sahte hesapların kapatılması, Facebook’ta sahte hesapların kapatılması veya Twitter’da sahte hesapların kapatılması gibi işlemleri kurallarına uygun bir şekilde yerine getiren Distile Danışmanlık ile çalışarak internetin ayrıcalıklı kullanıcılarından biri olabilirsiniz. 2010 yılında ülkemizde böylesi bir hizmeti gündeme getiren ve yıllardır başarısıyla müşteri kitlesini geliştiren Distile  Danışmanlık internet üzerinde sizin gözünüz, kulağınız olacaktır.

Yaptığımız kaliteli hizmeti sadece sahte hesapların kapatılmasıyla sınırlı tutmuyoruz. Bir kurum, marka veya tanınmış kişi olarak sizlerin marka değerinizi yükseltmek için internette algı yönetimi gibi çalışmalarla kazancınızı arttırmayı hedefliyoruz. Olumsuz haberlerin kaldırılması veya videoların kaldırılması işlemlerinizi hızla ve uygun bütçeyle yerine getiriyoruz. Eğer arama sonuçlarında sizinle ilgili ilgili olumsuzluklardan kurtulmak istiyorsanız arama sonuçlarında algı yönetimi çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz.

7/24 müşteri desteği veren kurumumuzun profesyonel hizmetinden hemen şimdi yararlanabilirsiniz.  +90 850 885 1012 numaralı hattımızı arayarak merak ettiğiniz her konuda bilgi isteyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir