İnternet Üzerinden Görsel ve Video İçerikleri Kaldırmak

İnternet Üzerinden Görsel ve Video İçerikleri Kaldırmak
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Günümüz artık teknoloji çağı olarak adlandırılmakta. Bu çağ içerisinde malum ki hayatımızda gerek sosyal açıdan gerek akademik açıdan gerek ise iş dünyası açısından en büyük rolü ‘sanal âlem’ yani internet ağı oynamaktadır. Dünyamızda adeta başka bir dünya oluşumu olarak faaliyet gösteren sanal âlem olumlu yönlerin yanında maalesef ki kaçınılmaz olarak olumsuz yönleri de beraberinde getirmekte. Böylesine büyük ve ulaşımı kolay bir sanal dünyaya tabii ki sizin izniniz ve bilginiz dahilinde olmadan size dair videolar, görseller veya belgeler yayınlamak oldukça kolay hale geliyor. İşte tam bu noktada en büyük ve köklü çözüm yolu olarak Distile online itibar yönetimi sizlere hizmet sunuyor.

internette-tanisip-3-milyonluk-vurgun-yaptilar-h94427-b140b29434956-everglow2010 yılından beri yüzlerce ‘Distilasyon’ projesi yönetmiş olan ekibimiz 2014 yılında “Distile” markası altında tek çatıda birleşti. Online Distilasyon hizmeti arama motorlarında sizin kendi üzerinize ya da kurumunuz üzerine çıkan olumsuz, size ve kurumunuza zarar veren, itibarınızı zedeleyen içerikleri internetten silip kaldırma ya da olumlu şekle getirme işlemidir. Distile, profesyonel ekibi ile birlikte kaldırmak istediğiniz her türlü imaj ve videolar ile yanınızdadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google üzerinde yapılan aramalarda ortaya çıkan Google Görseller’den fotoğraf kaldırmak ya da Videolar sekmesinden video kaldırmak ve silmek teknik uzmanlar ile birkaç günde yapılan kolay bir çalışma.

Siz de hakkınızda ya da kurumunuz hakkında olumsuz görüş yaratabilecek, yalan yanlış yada saptırılmış, özel hayatınızı etkileyecek olumsuz içerikler konusunda şikayetçi iseniz deneyimli ekibimiz ile kanun çerçeveleri içerisinde köklü bir şekilde çözüm yolları yaratmak ve sizleri rahat ettirmek için hazırız.

Online ortamlardan her tür görsel içeriği, fotoğrafı, resmi silmek, video içeriklerini kaldırmak ve kalıcı olarak bulundukları arşivlerden silmek üzerine yüzlerce çalışma yapan Distile ekibi ile iletişim sayfamızdan iletişime geçmenizi öneririz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir