İnternet üzerinden korsan mp3’leri silme

İnternet üzerinden korsan mp3’leri silme

İnternet üzerinden korsan mp3’leri silme

İnternette korsan girişimler, internetin yaygınlaşmaya başladığı zamanlardan bu yana temel bir sorun olarak varlığını sürdürmektedir. Eğlence ve sanata dair her şeye kolayca ulaştığımız internetin zengin dünyasında, telif hakkı ihlalleri ve korsan içerikler yaygın olarak yer almaktadır. Ürettiğimiz eserlerin izinsiz olarak kullanılması bize maddi ve manevi zararlar verebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Özellikle, korsan mp3 eserlerimizin izinsiz olarak internette dolaşması, harcadığımız emeğin karşılıksız kalmasına neden olur. Bu konularda ne tür haklara sahip olduğumuzu bilmeli ve internetten korsan şarkıların kaldırılması konusunda nasıl bir yol izleyeceğimizi belirlemeliyiz. Korsan mp3’lerin silinmesi için ciddi bir çalışma yapılmasını istiyorsanız, konusunda deneyimli bir danışmanlık ekibinden yardım almalısınız.

Kuşkusuz, eserlerimizin internet dünyasında güvenli bir şekilde yer almasını ve başarımızın hak hırsızları tarafından istismar edilmemesini isteriz. Bu nedenle, korsan içeriklerin internetten kaldırılması konusunda talepte bulunmanın en doğal hakkımız olduğunun farkında olmalıyız. Uzun bir çalışmanın sonucu ortaya çıkan eserlerimizin çalınması, eserlerimizin hayata geçirilmesinde tüm emeği geçenlerin de haklarının gasp edilmesi anlamına gelir.

Ülkemizde ve dünyada korsanla mücadele konusunda ciddi adımlar atılmaktadır. Ancak, bu adımlar halen yeterli gelmemektedir. Korsancılığın tekrarlanan bir suç olması, eserlerin hızla farklı internet platformlarında dolaşıyor olması mücadelenin zorlaşmasına neden olmaktadır. Bu noktada, internet ortamını sizin adınıza 7-24 izleyen, yasal ve teknik çalışmalarla müdahale edebilen ve sizi bu konuda sürekli olarak bilgilendiren bir hizmetle yararlanmanız kaçınılmazdır.

 

 

İnternet üzerinden korsan mp3’leri silmeDistile Danışmanlık İle Korsan İçerikleri Kaldırmak

İnternetten korsan mp3 kaldırma, korsan film kaldırma ve korsan yayınları kaldırma konusunda, 2010 yılından bu yana hizmet veren Distile Danışmanlık ekibiyle, başarınızın çalınmasını engelleyebilirsiniz. İnternette eserleri koruma kanunları ile ilgili deneyimli ekibimiz, mevcut internet sitelerinden ve arama motorlarından mp3 kaldırma çalışmaları yaparak, korsanla etkili bir şekilde mücadele etmektedir. Düşük bir bütçeyle, emeğinizin ürünü eserlerinizi korumak için bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir