İnternete Düşen Kimlik Bilgilerini Kaldırtma

İnternete Düşen Kimlik Bilgilerini Kaldırtma

 

Günümüz dünyasının vazgeçilmez aracı haline gelen internet iş ve sosyal yaşamımızı kolaylaştırmakta, istediğimiz bilgilere saniyeler içerisinde ulaşmamızı sağlamakta. Yararları yanında eksi yönleri olan internetin en karanlık yönlerinden biriyse, her internet kullanıcısının bu ortamın nesnesi haline gelebilmesi durumudur. Sosyal medya ortamı başta olmak üzere birçok internet aracını kullanan kişiler kötü niyetli girişimlerin hedefi olabilir veya istenmeden kişisel bilgiler, profil bilgilerinin yeterince gizlenmemesi nedeniyle ortalığa saçılabilir. İnternet, kullanımı keyifli ancak temkinli olunması gerekilen bir araçtır. Size zarar verebilecek bilgileri güvenli bir şekilde koruduğunuzdan ve çok iyi tanımadığınız kişilerle paylaşmadığınızdan emin olmalısınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İnternete Düşen Kimlik Bilgilerini KaldırtmaSanal dünyada başkaları tarafından görüntülenen yahut bir tehdit aracı olarak kullanılabilen içeriklerin başında kimlik bilgileri gelir. Kimlik bilgileri kötü amaçlar için kullanılabilen içeriklerdir. Özellikle kimlik numaraları kullanılarak işlenen dolandırıcılık suçları günümüz internet dünyasının başlıca sorunudur. İnternete düşen kimlik bilgilerinin kaldırılması hafife alınmaması gereken, hızlı bir şekilde çözüm bulunması gerekilen bir konudur. Kimlik bilgilerini internetten silmek isteyen internet kullanıcıları, bu bilgilerin barındırıldığı adresler için gerekli hukuki tedbirleri aldırmalıdır. Bu tür bilgiler hem URL adreslerinde hem de arama motorlarında görüntülenebilir. Bundan dolayı kimlik numarasını internetten kaldırmak veya bilgilerin görüntülenmesini engellemek isteyen kullanıcılar her iki alanı da dikkate alarak adım atmalıdır.

Kişisel içerikleriniz veya kimlik bilgileriniz internette dolaşıyor ve bu durum sizi endişelendiriyorsa geç olmadan ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Kişisel bilgileri internetten kaldırma konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, sizin için bu bilgileri kaldırma, erişimi engelletme ve gerektiğinde suçu işleyenler için ceza işlemleri için başvurma girişimlerini hızlı bir şekilde yerine getirir. Siber suçları engelleme ve kendinizi güvence altına alma konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa, Distile Danışmanlık ayrıcalığından hemen yararlanabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir