İnternette adımın geçtiği videolar var!

İnternette adımın geçtiği videolar var!

İnternette adımın geçtiği videolar var!

Sanal dünya artık yediden yetmişe herkesin aradığı içeriklere ulaştığı, birbirleri ile iletişim halinde olduğu, müzikten sanata, sinemadan oyunlara kadar uzanan, geniş bir dünya haline geldi. Bu dünyada kendimiz, şirketimiz veya markamızla ilgili birçok bilginin yer alabileceğini bilerek, kontrolü elimizde tutmalıyız. İnternet üzerinde kişisel bilgilerimizi içeren ve bizi rahatsız eden içeriklere karşı atılacak adımları bilirsek, bunlarla mücadele etmemiz daha kolay bir hale gelecektir. Bu yazımızda, “internette adımın geçtiği videolar var, ne yapmalıyım?“, diye soran takipçilerimizin bu sorunlarına nasıl çözüm üreteceğimizi ele alacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternet üzerinde bilinçli veya bilinçsiz olarak bizi karalayacak, itibarımıza gölge düşürecek birçok içeriğe rastlayabiliyoruz. Sosyal ağlar üzerinde yer aldığımız için adımız, kurumumuz veya markamız göz önünde olabiliyor ve bu durum bazı kötü niyetli kişiler tarafından suiistimal edilebiliyor. Sanal alemde açılmış sahte hesaplar ve haksız yere yayınlanan içerikler karşısında yasal haklarımız mevcut, ancak bu bilgilerin yer aldığı sitelerden ve arama motorlarından bilgi kaldırmak her zaman kolay olmuyor. İnternet sitelerinden ve arama motorlarından video kaldırmak için hem yasal, hem de teknik takip yapacak, uzman bir danışmanlık hizmetinden yararlanmak gerekiyor.

 

 

İnternette adımın geçtiği videolar var!İnternetten nasıl video kaldırılır? Bu işlemlerin yerine getirilmesi için arama motorlarının hizmet şartlarına uygun bir talepte bulunmak veya sizin videolarınızı yayınlayan sitelerle temasa geçmek gerekir. Ancak yurtdışında yer alan internet siteleri ve arama motorlarından istediğimiz yanıtı almak veya hızlı çözüm bulabilmek mümkün olmayabilir. Size zarar veren videoları kaldıracak uzman ekibimizle çalışarak yurtiçinde ve yurtdışında yer alan sitelerden video kaldırma hizmeti alabilirsiniz.

  • Youtube’dan video kaldırmak
  • Facebook’tan video kaldırmak
  • Twitter’dan video kaldırmak
  • Instagram’dan video kaldırmak
  • Bing’ten video kaldırmak
  • Yandex’ten video kaldırmak
  • Google’dan video kaldırmak
  • İnternet sitelerinden video kaldırmak
  • Blog’tan video kaldırmak

Adınızın geçtiği videoları kaldırmak için geç olmadan ilk adımı atmanız gerekir. Sanal dünyada hızla yayılan içeriklere zamanında müdahale ederek, itibarınızı koruma şansı bulabilirsiniz. Sektöründe 2010 yılından bu yana, kusursuz bir hizmet anlayışı ile hizmet veren Distile Danışmanlık ile internetten video silme işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir