İnternette Advertorial Manşet Haber Yaptırmak

İnternette Advertorial Manşet Haber Yaptırmak

Her geçen gün gelişen ve tüm sektörlerin bulunmaları gereken bir alan olarak değerlendirilen dijital dünya, kişi ve kurumların hitap ettikleri kitleye ulaşmaları için pek çok araç sunuyor. Bu alanda en etkili araçlardan biri olan advertorial manşet haberler, algı yönetimi çalışmaları kapsamında kişilere ve kurumlara ciddi katkılar sağlıyor. Peki advertorial manşet haber yaptırmanın kişiler ve kurumlar açısından ne gibi avantajları var ve bu bu tarz haberler yaptırmak için nasıl bir çalışma yürütmek gerekiyor?

Advertorial Manşet Haber Ne Anlama Geliyor?

Kişilere ya da kurumlara özel olarak hazırlanan advertorial manşet haberler, belirlenen hedef kitlenin ilgisini çekecek haberlerin oluşturulmasını ve söz konusu haberler aracılığıyla kişi ya da kurumların kendilerini göstermelerini sağlar. Dijital ortamdaki pek çok basın yayın organında, sosyal medya platformunda ya da bloglarda yayımlanan bu içerikler, kişi ve kurumların ulaşmak istedikleri hedef kitleyle etkileşime girmesini kolaylaştırır. 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Advertorial manşet haberlerdeki amaç insanlara doğrudan bir markayı ya da kişiyi tanıtmak değil, ilgi çekici advertorial manşet haberler üreterek hedef kitlenin markaları ya da kişileri tanımalarını sağlamaktır. Advertorial manşet haberler SEO ve algı yönetimi çalışmaları ile birlikte yürütüldüğü zaman, adına haber yapılan markaların ve kişilerin arama motorlarında üst sıralarda yer almaları da sağlanmış olur. Advertorial manşet içerikler içinde bulunulan sektörler ile ilgili kapsamlı bilgi sağlamakla birlikte, aynı zamanda kişilerin ya da markaların bir reklamı niteliğindedir. 

Advertorial Manşet Haber Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Geleneksel medya araçlarının neredeyse tamamı dijital dönüşüm teknolojilerini kendilerine entegre etmiş durumda. Yani artık gazete ve dergi gibi geleneksel araçlar tamamen i̇nternet ortamına taşınıyor. Dolayısıyla hedef kitleye ulaşmak isteyen markalar ve kişiler, geleneksel medya araçlarından ziyade daha çok dijital medya araçlarını tercih ediyor. Çünkü i̇nternet üzerinden yayın yapan gazete ve dergiler, basılı materyallere oranla çok daha geniş bir kitleye ulaşabiliyor. Bu yüzden pek çok kurumsal şirket reklam çalışmalarını daha çok dijital ortama yönlendirmiş durumda. 

Pek çok i̇nternet kullanıcısı herhangi bir kişi ya da kurum hakkında bilgi almak istediğinde arama motorlarını kullanır. Pek çok insan genellikle arama motorlarının üst kısmında listelenen sonuçlarla ilgilenir. Dolayısıyla arama motorlarında düzenli olarak üst sırada yer alan haber sitelerinde advertorial manşet haberler yaptırmak, kişilere ve kurumlara olumlu katkı sağlar. Bu haberler ilgi çekici konularla birleştirilir ve i̇nternet kullanıcıları doğrudan markaları ve kişileri aratmasa bile, belirli bir alanda yapılan aramalarda yine bu kişi ve kurum hakkında yapılmış advertorial manşet haberler üst sıralarda yer alır.

Advertorial Manşet Haber Nasıl Yaptırılır?

Advertorial manşet haberler yalnızca markalar ya da kişiler hakkında yapılan içeriklerin üst sıralarda yer almasını sağlamaz. Aynı zamanda arama motorlarında listelenen negatif içeriklerin de alt sıralara gitmesini sağlar. Yapılan advertorial manşet haberlerin sayısının artırılması, markaların ya da kişilerin dijital ortamdaki görünürlüğünü çok daha pozitif bir hale getirecektir. 

Eğer siz de advertorial manşet haber yaptırmak isterseniz, Distile 10 yılı aşkın sektör tecrübesi ve profesyonel ekibi ile size yardımcı olur. İnternet üzerinden Türkçe olarak yayın yapan 1400’ten fazla haber sitesi ile ilişkileri bulunan Distile, kurumlar ve kişiler için i̇nternet ortamında yayın garantili advertorial manşet haberler üretir. Aynı zamanda olumsuz haberlerin i̇nternet ortamından kaldırılması konusunda ek hizmetler sunar. Eğer siz de advertorial manşet haberler yaptırmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir