İNTERNETTE FİKİRLERİNİZİ GÜVENLE KORUYUN

İNTERNETTE FİKİRLERİNİZİ GÜVENLE KORUYUN

 

Gelişen teknoloji ve hızla büyüyen internet ortamında ürettiğiniz fikir ve eserleri koruyabilmek adına Telif bildirimi ve fikri ve sınai hakları ihlali gibi birçok koruyucu konuda bilgi ve destek almanız gerekebilir. Özellikle telif hakları ihlali ile içerik kaldırma gibi hayati önem taşıyan özellikler sizi sanal ortamda hırsızlıklara karşı koruyacak şeyler arasındadır. Fikri mülkiyet ürettiğiniz fikirler üzerindeki hakları ifade eder. Ürettiğiniz fikirlerin kullanımını öncelikle siz belirlersiniz. Dilerseniz serbest olarak kullanım hakkı verebilir veya sınırlı kullanım hakkınızı saklı tutarsınız. Bu üretilen fikirler için sahip olduğunuz haklar telif hakkı adıyla bilinmektedir. Eserleriniz üretildiği andan itibaren yasal olarak telif hakkı kapsamında korunma altındadır. Bilimsel, edebi, müzikal, sinema, güzel sanatlar eserleri ile sinema gibi ürünler belirli bir emek karşılığında üretilip kişiye özgü ise kanunen telif hakkıyla korunmak zorundadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Telif bildirimi

 

Tasarım ürünleri, buluş ve yenilikler ise Sinai mülkiyet kavramı altında incelenir. Bir ürünle ilgili patent aldığınızda veya marka ürettiğinizde otomatik olarak sinai hakkınız doğacaktır. Bahsettiğimiz türde ürünlerde üreticinin veya şahsın ona ait olduğunu gösteren işaretlerin bulunması gerekir. Eğer bu şart yerine getiriliyorsa marka veya ürününüzü tescil ettirerek veya patent alarak sinai haklardan yararlanabilirsiniz. Fikri ve Sinai haklar, mülkiyet ve telif hakları internet üzerinde takip edilmesi gereken bir konudur. Eser ve fikirlerinizi korumak istiyorsanız bu konuda uzman bir kuruluştan destek almalısınız.

2010 yılında ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan Distile Danışmanlık sizleri internet dünyasının sahteciliğinden korumaktadır. Markanızın takibini yapmak, ürünlerinizin telif içeriklerini korumak için Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Geniş alana yayılan hizmetlerimiz içerisinde marka koruma ve online takip, izinsiz logo kullanımı ve kaldırılması gibi onlarca uzmanlık isteyen konu bulunmaktadır. Düşük bir bütçeye bu uygun hizmetleri alırken aynı zamanda sizinle, fikir veya markanızla ilgili olumsuz haberleri kaldırma, rahatsız edici videoları kaldırma, sahte hesapları kaldırma gibi konularda kaliteli bir yardım alma şansı bulabilirsiniz. Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak ve merak ettiğiniz konularda bilgi almak için irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir