www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İnternette gizli bilgilerimi yayınlıyorlar | Distile

İnternette gizli bilgilerimi yayınlıyorlar!

İnternette gizli bilgilerimi yayınlıyorlar!

İnternet dünyasında her türlü bilginin çok kolayca ve hızla yayılabildiğini biliyoruz. Kişisel güvenliğimiz ve itibarımız için bilgilerimizi korumaya gereken önemi veriyor muyuz? Gelişen internet dünyasında, daha sonraları başımızı ağrıtacak bilgilerimizi güvenle koruyabilmek için, öncelikle gizliliğimize, ziyaret ettiğimiz adreslere ve paylaştığımız bilgilere dikkat etmemiz gerekir. Eğer şahsımızı, ailemizi, şirket veya markamızı ilgilendiren içerikler, farklı kaynaklarda dolaşıyorsa, zamanında müdahale ederek, ileride oluşabilecek sorunların önüne geçebiliriz. Bu nedenle, doğru adımları atarak, internetten bilgi kaldırma hizmetlerinden faydalanmamız gerekir. Böyle hizmetlerden faydalanarak, kişisel veya kurumsal pek çok avantaj elde ederiz:

 

 

İnternetten gizli bilgileri kaldırma

İnternetten kişisel bilgileri kaldırma

İnternetten T.C kimlik numarası kaldırma

İnternetten banka hesap bilgilerini kaldırma

İnternetten fotoğraf – resim kaldırma

İnternetten isim silme

Arama motorlarından bilgi kaldırma

İnternette bilgi gizleme

Şirket bilgilerini internetten kaldırma

İnternetten haber silme

İnternetten video silme

 

Yukarıdaki listeyi daha fazla uzatabiliriz. Burada odaklanmamız gereken, bizi çeşitli sıkıntılara sokacak bilgilerin internetten kaldırılması için, doğru adımları atmamız gerektiğidir. Önceden internette yer alan ve gerekli önemi vermediğimi bilgilerimiz, gelecekte itibarımıza gölge düşürebilir. Bu nedenle her türlü bilginin internet sitelerinde ve arama motorlarında taranması ve takip edilmesi gerekir. İnternette gizli bilgilerim yayınlanıyor veya internetten bilgilerimi silmek istiyorum, gibi şikayet ve talepleriniz varsa, bu konuda profesyonel yardım alacağınız Distie Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz.

Kuruluşumuz, 2010 yılından bu yana, bireysel ve kurumsal itibar konularında kusursuz bir hizmet ilkesi ile hizmet vermektedir. Güncel internet yasalarını takip eden, yurtdışı bağlantıları ile uluslararası alanda, internetten bilgi kaldırma hizmeti veren ve gün boyu bilgilerinizi takip altına alan Distile ekibiyle artık daha güvenli bir internet yaşamına merhaba diyebilirsiniz. Geniş bir hizmet yelpazesine sahip Distile Danışmanlık, internette itibarınızı korur ve geliştirir. Sosyal medyada etkin bir şekilde var olmak, telif haklarınızı korumak ve hakkınızdaki olumsuz içerikleri kaldırmak için, Distile Danışmanlık ekibiyle iletişime geçin.

İrtibat İçin

 +90 850 885 1012

 

 

 Bir Cevap Yazın