İnternette Hak İhlallerine Müdahele

İnternette Hak İhlallerine Müdahele

İNTERNET ORTAMI HAK İHLALLERİ

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ortamı beraberinde pek çok yeni kavramı da yanında getirmiştir. İnternet ortamından her hangi bir şekilde yayınladığınız içeriklerin izinsiz kullanılmasından sizin adınıza sahte paylaşımlara ve uygunsuz içeriklere kadar birçok ihlal söz konusudur. İnternette hak ihlallerine müdahale edebilmeniz için bu konuda profesyonel yardım almanız gerekir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

internet-hak-ihlalleri

İnternette Hak İhlalleri

İnternet ortamında açtığınız bir sosyal medya hesabından, ticari internet sitelerinize kadar hepsi için benzeri ihlaller ne yazık ki her geçen gün artmaktadır. Kurumsal imajınız ve kişilik haklarınız boyutundaki zedelenmeler oldukça sıkıntılı süreçleri yaşamanıza neden olmaktadır. Bu sorunlar ile baş etmek ya da bununla ilgili hak gasplarına müdahale etmek firmamız deneyimli uzmanları ile hizmet vermektedir. İnternette hak ihlallerine müdahale tek başınıza kesin sonuç alabileceğiniz bir konu olmaktan öte, profesyonel destek ile çözebileceğiniz bir sorun halini almıştır.

internet-hak-ihlali-önleme

Hangi mecrada olursa olsun internette başınıza gelen hak gaspları için öncelikle 5651 sayılı yasa uyarınca yapılması gerekli işlemler ve ihlalin türüne göre haklarınız hakkında bilgilendirme yapılmakta ve talebiniz doğrultusunda işlemleriniz sizin adınıza yürütülmektedir. Tekzipten içerik kaldırılmasına ve arama motorlarındaki ön bellekte tutulan içeriklerin silinmesine değin tüm işlemleriniz sonuç alıncaya kadar takip edilmektedir. İnternette hak ihlallerine müdahale sizin yasalarla korunmuş hakkınızdır ve bunun sağlanması için uzman desteği ve profesyonel yardım almanız gerekir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir