www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İnternette ismimin görünmesini istemiyorum! | Distile

İnternette ismimin görünmesini istemiyorum!

İnternette ismimin görünmesini istemiyorum!

Cebimizden, bilgisayar veya tabletimizden, her an ulaşabildiğimiz internet, günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Hızla büyüyen internet dünyasında, her geçen gün daha fazla bilgiye ve internet sitesine ulaşım sağlayabiliyoruz. Aradığımız içerikleri kolayca bulabildiğimiz internet üzerinde, kendimizin, şirketimizin veya markamızın izlerine rastlayabiliyoruz. Resimlerimiz, kişisel bilgilerimiz, videolarımız internet üzerinden, dakikalar içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşabiliyor. İstenmeyen bilgilerin internetten silinmesini incelerken, özellikle; “internette adım görünmesin“, “adımı internetten silmek istiyorum“, “arama motorlarından ismimi kaldırmak istiyorum” veya “kendimi internetten silmek istiyorum“, gibi talepleri olanları aydınlatmak istiyoruz.

 

İnternette yer alan bilgiler, ileride başımızı ağrıtabilir. Bu nedenle internet üzerinde yayınladığımız içeriklere dikkat etmeliyiz. Eğer kendimiz ile ilgili bazı bilgileri internetten kaldırmak istiyorsak, üyesi olduğumuz sitelerden, kullanım kurallarına uygun bir biçimde hesap silme işlemlerini yapmalıyız. Ancak, biz bilgilerimizi kaldırsak bile, arama motorlarında veya bazı internet sitelerinde bu bilgilerin yer aldığına şahit olabiliyoruz. Böyle durumlarda, internet üzerinden içerik kaldırma konusunda deneyimli kuruluşumuz olan Distile Danışmanlık’tan yardım alabilirsiniz. Kuruluşumuz hesaplarınızı, internet üzerinde kalan izleri ile birlikte, tamamen temizleyecektir. Hesap silme hizmetlerimizden bazıları şöyledir:

Facebook hesap silme

Twitter hesap silme

Youtube hesap silme

Instagram hesap silme

Google hesap silme

Gmail hesap silme

Periscope hesap silme

Yandex hesap silme

Linkedin hesap silme

Bing hesap silme

Blogspot hesap silme

 

İnternetten isim silme veya internetten kişisel bilgileri kaldırma gibi taleplerin sizin en doğal hakkınız olduğunu unutmamalısınız. Arama motorları ve internet siteleri, izinsiz olarak bu bilgileri yayınladığında yasalar çoğu zaman yanınızda olacaktır. Fakat, unutmamak gerekir ki, internette hukuki düzenlemeler henüz istenile seviyeye gelememiş, yeni yeni  gelişen bir süreçten geçmektedir. Yasal süreçler hızla gelişirken mağdur olmamak adına, kanuni ve teknik konularda bilgi sahibi, profesyonel bir ekipten yardım almalısınız.

Distile Danışmanlık, “ismin internete olmasın“, diyen internet kullanıcıları için, internette araştırma ve takip işlemlerini başlatır, bilgilerin yer aldığı internet siteleri ve arama motorlarından kaldırılması için girişimde bulunur. 7/24 hizmet veren kuruluşumuzun, ayrıcalıklı müşterilerinden biri olmak için:

 +90 850 885 1012

 

 

 Bir Cevap Yazın