İnternette kriz yönetimi nasıl yapılır?

İnternette kriz yönetimi nasıl yapılır?

İnternette kriz yönetimi nasıl yapılır?

Tanınmış kişi, marka veya şirketlerin günümüzde odaklanması gereken önemli konulardan biri de internette itibar yönetimidir.  İnternet üzerinde sahip olunan prestij durumu, marka, şirket veya şahısların başarısını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. İnternetteki varlığınızı daha güçlü hale getirmek, hedef kitlenizle, sosyal medya üzerinde doğru bir şekilde iletişim halinde olmak, hakkınızda üretilen içeriklerin kalitesini takip etmek, itibarınızı etkin şekilde geliştirmenin yollarından bazılarıdır. Ancak, internet üzerindeki varlığınızı olumsuz olarak etkileyecek durumlar söz konusu olduğunda, doğru bir kriz yönetimi politikası izlemek gerekir. Peki, internette kriz yönetimi nasıl yapılır?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette kriz yönetimi nasıl yapılır?

İnternette kriz yönetimi konusunda, kendini geliştirememiş şirket veya markaların, maddi ve manevi kazanç konusunda kayıp yaşadığını biliyoruz. Sosyal medya unsurlarını etkin bir şekilde kullanamayan, internette içerik takibi konusunda çalışmalar yürütmeyen marka veya şirketlerin, başarılı bir şekilde yoluna devam edebilmeleri için, doğru bir kriz yönetimi hizmeti almaları kaçınılmazdır. Ürün ve hizmetlerinizi hedeflenen şekilde tüketiciyle buluşturmak veya şahsınızı doğru bir şekilde internette tanıtabilmek için çabalarken, itibarınıza gölge düşüren içeriklerle mücadele edebilmek için, profesyonel içerik takibi hizmeti almalısınız.

Yanlış yapılan paylaşımlar, olumsuz içerikler, karalayıcı haberler, silinmesi gereken arama sonuçları, geçmiş veriler ve çok daha fazla negatif durumun çözümü, etkin bir kriz yönetiminden geçer. Sosyal medyadan olumsuz içeriklerin kaldırılması ve yerine olumlu içeriklerin getirilmesi, size internette kriz yönetimi danışmanlığı hizmeti verecek Distile Danışmanlık ile artık çok kolay bir şekilde yapılabilir. Bizler, Distile Danışmanlık olarak, tanınmış kişilere, marka sahiplerine, şirket ve kuruluşlara, 2010 yılından bu yana internette kriz yönetimi hizmetleri sunuyoruz. İnternet dünyasında daha sağlam temeller üzerinde yolunuza devam etmek için, itibarınızı sizin için koruyacak Distile ekibini tercih edin.

Markanızı sosyal medyada iyi bir şekilde tanıtmak ve olumsuz yorumları, haber veya videoları internetten kaldırmak için geç olmadan bizimle iletişime geçin. Şirketinizle ilgili istenmeyen içerikleri, deneyimli Distile ekibiyle internetten kaldırabilirsiniz. Arama sonuçlarını yönetme, internette geçmiş temizleme ve daha birçok hizmet için bizi arayabilir, merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

İrtibat İçin

+90 850 885 1012

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir