İnternette site engelletme

İnternette site engelletme

İnternette site engelletme

Kötü niyetli internet siteleri ile mücadele internet kullanıcılarının şikayet ettiği ve gerekli desteği bulamadığı konulardan biri. Milyonlarca bilgiye saniyeler içerisinde ulaşma imkanı veren internet, bazen baş ağrıtan sonuçların barındırıldığı bir ortam halini alabiliyor. İstenmeyen içeriklerin yer aldığı web siteleri, bazen bu içerikleri kaldırma konusunda işbirliğine yanaşmıyor. Böyle bir durumda ne yapmalıyız? Hak ihlali yapan, gizli bilgilerimizi yayınlayan, olumsuz haber yayınlayan, yani kısacası itibarımıza gölge düşüren internet sitelerini engellemek mümkün mü? İnternet sitelerine erişim engeli koyarak olumsuz içeriklerle mücadele edebilir miyiz?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternet Sitelerindeki İçeriklere Müdahalenin Bir Yolu Var

İnternetten içerik kaldırma veya o içeriği yayınlayan web sitesini engelletme için hukuki haklarımız olduğunu bilmeliyiz. Yine de, her içerik için bir internet sitesini engellemek mümkün değildir. Hukuki haklarımızı sonuna kadar savunurken öncelikli olarak içeriğin yer aldığı internet siteleri ile irtibata geçmeli ve gerekli uyarı işlemlerini başlatmalıyız. İnternet özgür bir ortam olsa da bu özgürlük sınırsız değildir. Gelişen internet yasalarıyla artık haklarımızı gözetmek daha kolay olmaktadır. Ancak internet kullanıcıları çeşitli içerikleri engellemekte veya internet sitelerini engellemekte büyük sorunlar yaşayabilmektedir. Bu konuyla ilgili olarak uzman bir destek almak en akıllıca çözümlerden biridir. Kuruluşumuz internet kullanıcılarını koruma ilkesiyle yola çıkmış, uluslar arası hukuk ağını geliştirmiş ve teknolojik alt yapısıyla içeriklere hızlı müdahale edecek deneyimli bir kadro oluşturmuştur.

Distile Danışmanlık İle İnternet Sitelerini Engellemek

Girişimleriniz sonuçsuz kaldığında size uzanan bir dost eli olacak olan Distile Danışmanlık ile size zarar veren içerikleri internetten kaldırabilir, çözümsüzlük durumlarında içerikleri barındıran internet sitelerine erişimi engelletme hizmeti alabilirsiniz. Yayınlanan içeriklerin niteliğine ve yasal prosedürlere bağlı olarak işleminiz en kısa sürede yerine getirilecektir. İtibarınıza gölge düşüren, kişilik haklarınızı ihlal eden, size maddi veya manevi zarar yaşatan her türlü içeriğin ve sitelerin engellenmesi için bizimle temasa geçebilirsiniz.

 

 

 

 • İnternette site engelletmeHaber sitesi engelletme
 • Forum sitesi engelletme
 • Blog engelletme
 • Sahte hesapları engelletme
 • Wikipedia sayfası engelletme
 • Elektronik posta adresi engelletme
 • Twitter hesabı engelletme
 • Facebook sayfası engelletme
 • Google aramalarını engelletme
 • Youtube video engelletme
 • Korsan siteleri engelletme
 • Instagram sayfası engelletme
 • Telif ihlali yapan siteleri engelletme
 • Dolandırıcılık sitelerini engelletme

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir