İNTERNETTE SİZE AİT İSTENMEYEN BİLGİLERİ SİLİYORUZ

İNTERNETTE SİZE AİT İSTENMEYEN BİLGİLERİ SİLİYORUZ

 

Son yıllarda gelişen teknoloji olanakları bizi internette daha fazla vakit harcamaya iterken internet üzerinde istenmeyen bilgi ve içeriklerin dolaşmasıyla ilgili sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz, bu nedenle siz de size ait fotoğrafları ve bilgileri kaldırma konusunda uzman bir yardım almalısınız. İnternet dünyası bize geniş sosyal iletişim ağlarını, haber paylaşımlarını ve merak ettiğimiz bilgileri ekranımıza taşıyan devasa bir deniz gibi. Yapılan araştırmalar da günümüz insanının çoğunun internette günlük olarak uzun saatler zaman geçirdiğini gösteriyor. İnternet yoğun bir içerikken aynı zamanda bilgi kirliliği ile bazen şahıs, kurum veya markalara zarar verebilir hale gelebiliyor. İnternet üzerindeki itibarınıza öne veriyor ve istenmeyen içerikler ile ilgili ne yapacağınızı bilemiyorsanız, sizi bu konuda aydınlatmamıza izin verin…

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Size ait olan ve görünmesini istemediğiniz fotoğrafları kaldırmak

İnternet üzerinde yer alan ve sizin artık görüntülenmesini istemediğiniz fotoğrafları kaldırıyoruz. Binlerce internet sitesi içerisinde dolaşıp yer alan bu fotoğrafları kaldırmak için uğraşmanız, özellikle prosedürleri bilmeden mümkün değildir. Bu nedenle uzman ekibimiz sizin adınıza çalışarak bu işlemi kolayca gerçekleştirebilir.

Hakkınızdaki olumsuz haberleri kaldırmak

Firmanızın, markanızın veya şahsınızın itibarı bizim için önemlidir. Sizi maddi ve manevi olarak yıpratabilecek olan olumsuz haberleri sizin için kaldırıyoruz. İnternet üzerinde sizi yıpratıcı karalamalardan ve sahtekarlıktan koruyoruz.

İnternet üzerindeki prestijiniz için online itibar yönetimi

Günümüzün en tercih edilen iletişim ve bilgi aracı olan sosyal medya üzerinde sizi veya şirketinizi temsil ederek internet kullanıcıları üzerindeki algınızı güçlendiriyoruz. Medya ilişkilerinizi düzenliyor, yarattığınız algı üzerine analiz ve raporlama yapıyoruz. Daha kalıcı bir başarı için işinizi tesadüflere bırakmayın.

 

internetten-fotograf-kaldirmak

Sahtekarlıklara karşı medya ve şirket ihlali koruma

Ticari hayatınızı olumsuz etkileyecek marka ve logo ihlalleri de bizim çalışma alanımız içerisinde yer alıyor. İsminizi kullanarak kazanç elde etmek isteyenlere karşı internet üzerinde sıkı bir çalışma yapıyoruz. İhlal yönünde atılan adımları, haberleri, yorumları ve internet sitelerini takip ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir