İNTERNETTE TELİF HAKLARINIZI NASIL KORUYACAKSINIZ?

İNTERNETTE TELİF HAKLARINIZI NASIL KORUYACAKSINIZ?

İNTERNETTE TELİF HAKLARINIZI NASIL KORUYACAKSINIZ?

İnternet üzerinde içerikleri ile işlerini yürüten kişi ve kurumların merak ettiği konuların başında telif hakkı ihlalleri ile içerik kaldırma sorunları gelmektedir. İnternette telif hakkı sorunlarını ele alırken hangi tür içeriklerin bu kapsamda yer aldığını iyi bilmemiz gerekiyor.  Telif hakkı ürettiğiniz içeriğin sahibi olarak size bu içeriği koruma hakkı sunmaktadır. Yani, kişi veya kurum olarak bir içerik meydana getirdiğinizde sizin bu içeriğin kullanımı konusunda hak sahibi olduğunuzun göstergesi olan her şey  telif hakkı olarak telaffuz edilmektedir. Telif hakları orijinal bir içerik, bir eser meydana getirdiğinizde sahip olacağınız haklardır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Hangi içerikler telif hakkına girer? Genel olarak telif hakkı ile korunan içerikler genellikle internette yer alan videolar, filmler, yazılımlar, çeşitli ses kayıtları, ders konu içerikleri, müzik besteleri, kitaplar, makaleler, resimler, bilgisayar oyunları, tiyatro eser içerikleri, televizyon eserleri, reklamlar şeklindedir. Telif hakkına giren ve internet üzerinde yer alan birçok eseri belirli kurallar çerçevesinde kullanımı mümkün olabilmektedir. Ancak bunlar daha çok özel izin veya üret ödeme ile gerçekleşebilir. Bazı durumlarda içeriğin bir bölümümün alınması veya ilgili içeriğin yayınlanırken telif haklarına saygılı olunduğunun belirtilmesi gibi şartlar aranabilir. Bu tür teknik detaylar için size bilgi verecek uzman kuruluş olan Distile Danışmanlıktan bilgi alabilirsiniz.

 

 

telifDistile danışmanlık 6 yıldan uzun bir süredir telif hakları ile içerik kaldırıyor. Sizin internetteki gözünüz kulağınız olan Distile Danışmanlık telif haklarınızı korumakla birlikte kişiliğinizi veya kurumunuzu ilgilendiren haberleri kaldırıyor veya fotoğrafları kaldırıyor ve rahatsız edici videoları kaldırıyor. Eğer telif hakları ihlalleri gibi birçok sorun karşısında uzman bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Distile Danışmanlık müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Sizin emek vererek oluşturduğunuz içeriklerin ihlal edilmesi kötü amaçlı bir durum meydana getirdiği kadar kanuni olarak da suç unsuru kabul edilmektedir. Böyle durumlarla baş etmek için teknik detayları bilmek ve mücadelenizi sürdürmek için zaman ve efor harcamak zorunda kalırsınız. Distile Danışmanlık sizleri bu sorunlarla mücadele konusunda yalnız bırakmayacaktır. Konusuna halim bir kadro ile hizmet veren kuruluş düşük bütçeyle bu sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. İnternetten içerik kaldırma ve diğer tüm hizmetlerimiz için bizi +90 850 855 10 12 adlı numaradan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir