İnternetteki bir site telif hakkımı ihlal ediyor!

İnternetteki bir site telif hakkımı ihlal ediyor!

İnternetteki bir site telif hakkımı ihlal ediyor!

İnternet üzerinde yayınladığımız içeriklere ait haklarımızı koruma ile ilgili ne kadar bilgiye sahibiz? Arama motorları ve çeşitli internet siteleri üzerinde telif hakkı ihlalleri ile ilgili kanuni haklarımızın bilince miyiz? Gelişen internet kullanımı ile birlikte gelen telif hakkı ihlallerine karşı ne tür bir yol izleyeceğini bilmeyen kullanıcılarımıza, nasıl bir destek hizmeti verdiğimizi kısaca anlatmaya çalışalım. “İnternette bir site telif hakkımı ihlal ediyor, ne yapmalıyım veya telif hakkımı ihlal eden içerikleri nasıl kaldırabilirim“, gibi sorulara sahipseniz, yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İnternetteki bir site telif hakkımı ihlal ediyor!

Şahıs, marka veya kurum olarak internet üzerinde varlığınızı sürdürmek, hedef kitlenizle buluşmak ve size ait çeşitli eserleri tanıtmak en doğal hakkınızdır. Ancak gelişen internet dünyasında yer alan sanatsal, bilimsel içeriklerinizin takibatını yapmak da bir o kadar önemlidir. İnternette telif hakkını koruma konusunda deneyimli bir ekip tarafından yerine getirilmesi gereken özel bir hizmettir. Arama motorlarında içerik takibi, telif hakkı konusunda atılacak yasal adımlar gibi özel hizmetler bu uzman ekip tarafından yerine getirilir.

Kabul etmeliyiz ki, internet üzerinde telif hakkı koruma çalışması diğer sahalara göre biraz daha problemli bir süreçtir. Ülkemizde ve dünyada gelişen internette telif hakkı koruma kuralları düzenlemeleri, yeni yeni oluşturulmaya çalışılan bir alandır. Sanat  eserlerinizi, çeşitli makalelerinizi, bilimsel girişimlerinizi korumak için bu süreçleri iyi takip etmeniz gerekir. Telif hakkı yasalarının ve bu alanda verilmiş kararların takibatını yapan ekibimiz, 2010 yılından bu yana tüm müşterilerine fikir ve eserlerin korunması konusunda yoğun bir destek sunmaktadır.

Telif hakkı  ihlali ile ilgili olarak Distile Danışmanlık ile iletişime geçin...

Profesyonel ekibimiz 2010 yılından bu yana internet üzerindeki itibarınızı korumak için çalışmaktadır. Geniş alana yayılmış hizmet ağımızla; internet üzerinde telif hakkınızı koruma, istenmeyen içeriklerin kaldırılması, size ait olan internet üzerindeki resimlerin kaldırılmasıinternetten video kaldırma, gibi onlarca hizmeti bir arada sizlere sunuyoruz. İnternet üzerinde daha etkin bir şekilde yer almak için Distile Danışmanlık ile iletişime geçin.

 +90 850 885 1012

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir