İnternetteki Geçmişinizi Temizleme Seçenekleri

İnternetteki Geçmişinizi Temizleme Seçenekleri

Tarama verilerinizi ve aramalarınızı silebilir, internette arama önerileri temizleme işlemini gerçekleştirebilir, geçmişinizdeki veri depolama seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Bir internet kullanıcısı olarak arama etkinliklerinizi, kaydedilen etkinliklerinizi temizleme hakkınız bulunmaktadır. Google gibi arama motorları istenilen bilgiye kısa sürede ulaşmamızı sağlayan hizmetler sunmaktadır. Kullandığınız hesap ve geçmiş verileri belirli kurallara uygun  olarak depolanabilir. Bunun yanında bir arama yaptığımızda karşımıza aradığımızdan daha farklı sonuçlar görebiliyoruz. Bize arama kolaylığı sağlayan önerileri rahatsız edici buluyorsanız bu konuda uzman bir ekipten yardım isteyebilir, internette distilasyon hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

eski haberleri sonuçlardan kaldırma

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distilasyon hizmeti sizi internette istemediğiniz içeriklerden koruma hizmetlerine verilen genel bir isimdir. İnternette distilasyon hizmetinin birden fazla kolu vardır. Bu hizmetin en büyük amacı sizi, markanızı veya kuruluşunuzu olumsuz içeriklerden korumasıdır. Haberleri kaldırma, olumuz videoları kaldırma veya yorumları kaldırma gibi hizmetler distilasyon çalışmalarının en önemli adımlarıdır. Güncel internet yasalarını takip ederek itibarınızı koruyan uzman bir ekiple çalışarak modern iletişim aracı interneti daha verimli kullanma şansı bulabilirsiniz. Olumsuz içerikleri kaldıran distilasyon ekibi yerine daha olumlu içerikleri koyabilir, sizin adınıza internette algı yönetimi yapabilir ve markanızı daha güçlü bir hale getirerek kazancınızı arttırabilir.

Günümüzde bilgiye ve haberlere ulaşmada daha fazla tercih edilmeye başlayan sosyal medya ile ilgili çalışmalar distilasyon hizmetinin bir başka çalışma alanıdır. Sahte hesapları kapatma, twitter üzerinden içerik silme, önemli blog siteleri olan WordPress ve Blogspot içerikleri düzenleme gibi çalışmalar itibarınızı korur ve güçlendirir. Arama motorlarında sizi ve toplumu rahatsız eden tüm içerikleri takip etmek ve gerektiğinde müdahil olabilmek için doğru bir ekiple çalışmaya başlamalısınız.

2010 yılında internet dünyasına getirdiği yeniliklerle bir fenomen haline gelen Distile Danışmanlık sizlere internet üzerinde tüm bu distilasyon çalışmalarını uzman bir ekiple birlikte, kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. 2014 yılında başlayan internet yasal prosedürlerini takip eden ve yeni hizmet alanları geliştiren ekibimiz internette itibarınızı koruma amaçlı birçok çalışma yapmaktadır. İçerik temizleme, içerik kaldırma ve düzenleme konusunda 7/24 hizmet veren ekibimizle iletişim kurmak için  +90 850 885 1012 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir