İnternetteki İtibarınızı Korumanıza Yardımcı Olabiliriz

İnternetteki İtibarınızı Korumanıza Yardımcı Olabiliriz

İNTERNETTEKİ İTİBARINIZI KORUMANIZA YARDIMCI OLABİLİRİZ

Firmanızın ya da şahsınızın internet ortamında var olan paylaşımları kapsamında belirli bir topluluk oluşur ve sizler bu topluluğa bazı şeyleri borçlu olursunuz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

12872vIdjS6G9yPb9q9o

Bunlar; eğer bir markaysanız, ürünlerinizle alakalı olumlu olumsuz yorumları olabildiğince hızlı ve güven zemini oluşturacak biçimde yanıtlamak ve problemleri mümkün olduğunca pozitif bir yaklaşımla çözüme ulaştırmaktır. Bu durum zamanla sosyal profilinizle paralel bir sansal profil oluşturacaktır. Bizler de tam bu noktada diyoruz ki; internetteki itibarınızı korumanıza yardımcı olabiliriz.

87nMo3EQ4xmrSeEtXfGG

Sosyal Ağlar ve Siz

Firmamız sizlere, sosyal ağlarda kontrolünüz dışında oluşan durumlarda, var olan itibarınızı korumanıza destek sağlayacak çözümler sunuyor. Olumsuz yorumlar ve itibarınızı karalamaya yönelik durumları bertaraf ederek internetteki itibarınızı korumanıza yardımcı olabiliriz. Sizlerden beklenenin ne olabileceği ve nasıl göz önüne serilebileceği konusunda tecrübe ve çeşitli raporlamalarımız ile sosyal itibarınızın sağlam bir zemine oturtulmasını sağlıyoruz.

j3Gw7QCSGug0M9mV3kcw

İtibarınız Emin Ellerde

Sosyal ağlar bir şahıs yada kurum hakkında çıkabilecek olumlu olumsuz türden her çeşit haberin hızla yayılabileceği ortamlardır. Müşteri portföyünüzü korumanızın en iyi yolu da, yaşadığımız hızlı internet çağında, mümkün mertebe sosyal ağlarda gıpta edilen bir konumda olmanızdır. Bizler bu noktada internetteki itibarınızı korumanıza yardımcı olabiliriz. Size özel çözümler öne sürerek kimliğinizi şeffaf bir şekilde karşı tarafa iletmenizi sağlayabiliriz. Sosyal itibarınız Distile olarak bizim için önemlidir, bizlere bırakın ve rahat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir