İnternetteki krizlerin yönetimi

İnternetteki krizlerin yönetimi

İnternetteki krizlerin yönetimi

Büyüme ve gelişme yolunda ilerlemek isteyen marka veya şirketlerin, çağımızda önem vermesi gereken konulardan biri de internette kriz yönetimidir. Tanınmış kişi, marka veya kuruluş olarak internet dünyasında ne şekilde yer alacağınızı, konumunuzu ve stratejinizi belirlerken, olası problemlerle baş edebilmek için, etkin bir internet kriz yönetimi planınızın olması oldukça önemli. Sosyal medyanın unsurlarını doğru bir şekilde kullanırken ortaya çıkacak ve maddi, manevi zarara neden olabilecek, sizi veya markanızı itibarsızlaştıracak durumların önüne geçmek, adına doğru adımları atmak ve gerekli teknik desteği almak gerekebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İnternetteki krizlerin yönetimiTanınmış kişi, marka, kuruluş veya  bir girişimci olarak, internetteki kriz yönetimi konusunda gerekli adımları atmadığınızda itibar veya kazanç kaybı yaşamanız olası bir durumdur. Çağın gerekliliklerini yakalayamayan birçok markanın zaman içinde başarı oranlarının nasıl düştüğüne tanık olmaktayız. İnternette kriz yönetimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususların başında, internetteki itibarınızın değerlendirilmesi gerekiyor. Bunun için ilk yapılması gereken çalışmaların başında, internet dünyasında sizinle ilgili olan içerikleri takip etmek ve olumsuz içeriklere müdahale edebilmek geliyor.

Online kriz yönetiminin içerik takibi  aşaması, marka değerinizi değerlendirme açısından oldukça önemlidir. İnternette kriz yönetimi  açısından dikkate alınması gereken olumsuz haberler, görüntüler, videolar, yorumlar, karalama çalışmaları ve sahte hesaplar takip edilerek, gerekli girişimlerde bulunmak gerekir. İnternetteki itibarınıza gölge düşürecek her türlü olumsuz içerik ve girişim karşısında, teknik ve yasal süreçleri başlatacak uzman bir destek alarak, doğru bir internet kriz yönetimi stratejisi belirleyebilirsiniz. İnternette sizin gözünüz ve kulağınız olacak uzman bir ekip, olumsuz girişimler karşısında derhal harekete geçecek ve internette daha başarılı bir şekilde yer almanız için size yol gösterecektir.

Distile Online ekibi, internette kriz yönetimi ile ilgili olarak, 2010 yılından bu yana marka, şirket ve şahıslara etkin çözümler sunmaktadır. İnternetteki olumsuz içeriklerin temizlenmesinin yanında, sosyal medya araçlarını sizler adına etkin bir şekilde kullanan Distile ekibi, hedef kitlenizle daha güçlü bir etkileşim inşa etmenin kapılarını aralayacaktır. Arama sonuçlarında nasıl göründüğünüzden, hakkınızda yer alan her türlü içeriği kontrol etmeye kadar, geniş olanaklarla internet dünyasında seyahat etmek için bizi arayabilirsiniz.

İrtibat İçin: +90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir