İnternetten eski fotoğraf silme ve sildirme

İnternetten eski fotoğraf silme ve sildirme

İnternetten eski fotoğraf silme ve sildirme

Geçmişte kalmış bazı görüntüler, bilgilerin kolay kolay ortadan kalkmadığı internet dünyasında tekrar karşımıza çıkabilir. Bu durum birçok kişi, kurum veya şirket için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Eski fotoğrafların internetten silinmesi, bu konuda mağduriyet yaşayan pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Doğru hizmeti nasıl alacağını bilmeyen şirket ve şahıslar itibarlarını kaybetmeye ve maddi manevi zarara uğramaya devam etmektedir. Bundan dolayı, internetten eksi fotoğraf sildirme konusunda ne yapmanız gerektiğini aktarmak ve hizmetlerimiz konusunda siz değerli takipçilerimizi bilgilendirmek için bu yazıyı kaleme almaya karar verdik.

İnternetten Fotoğraf Sildirmenin Kesin Yolu: Distilasyon Çalışmaları

İnternet dünyasında kişisel haklarımızı korumak geçmişe oranla çok daha kolay bir hale geldi. Distilasyon hizmetlerinin yaygınlaşması ve internet yasalarının sıkılaştırılması sayesinde birçok kişisel içerik kolayca internetten kaldırılabilir. İnternetten içerik kaldırmanın yeni bir boyutu olan distilasyon çalışmaları, teknik ve yasal çalışmalar yaparak hızlı sonuç alma fırsatı sunmaktadır. Bu çalışmalar ancak konusunda deneyimli bir danışmanlık kuruluşuyla yapılabilir. Eski fotoğrafları internetten sildirme başta olmak üzere, farklı türde birçok içeriğin kaldırılması için profesyonel bir distilasyon çalışması gereklidir. Ekibimiz, 2010 yılından beri bu ihtiyaçlarınıza kesin sonuçlar üretmektedir.

 

 

 

İnternetten eski fotoğraf silme ve sildirmeDistile Danışmanlıkla İnternetten Kalıcı İçerik Sildirme

Size veya şirketinize ait eski fotoğraflar, haber sitelerinde, sosyal medya araçlarında veya aram motorlarında görüntüleniyor olabilir. Bir fotoğrafı internetten kaldırmak sadece tek bir internet aracından kaldırmak demek değildir. Arama motorları başta olmak üzere fotoğrafların farklı kaynaklardan incelenip, buna uygun bir çalışma stratejisi oluşturmak gerekir. Eski resimlerin yer aldığı tüm arşivleri ve arama motorlarını derin incelemeden geçiren ekibimiz, eski resimleri internetten silmek için yasal ve teknik çalışmalar yapacaktır.

Distile Danışmanlık, internette fotoğraf silme dışında birçok içerik ve paylaşımın kaldırılması konusunda size destek olacaktır. Videolar, yazılar, haberler, makaleler, gizli görüntüler ve çok daha fazlası, Distile ekibi çalışmalarıyla kısa sürede internetten temizlenir. Bunun yanında, internetin ve sosyal medyanın gücünü etkin bir şekilde kullanmak için internet danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilir, başarınızı arttırabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir