İnternetten Film ve Müzik Kopyalarını Temizleme

İnternetten Film ve Müzik Kopyalarını Temizleme

İNTERNETTEN FİLM ve MÜZİK KOPYALARINI TEMİZLEMENİN YOLU

Film ve müzik kopyalarını kaldırma işlemi sanal ortamda yer alan eserlerin, dijital haklarınızın korunmasına yönelik hizmetleri kapsar. Bir uzman ekiple çalışarak internet üzerinde sizin haklarınızı koruyacak çalışmalar başlatabilir, telif hakları da dahil olmak üzere birçok konuda yasal destek alabilirsiniz. Kurumunuzu, markanızı ve şahıs haklarınızı internet ortamında korumak en doğal hakkınızdır. İtibarınızı lekeleyecek, size maddi ve manevi zarar verecek korsan girişimlerle ilgili girişimde bulunmak için internette distilasyon hizmeti veren bir kuruluşla temasa geçmeniz gerekir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

online-yonetimiTelif hakları ihlalleri ve internetten dijital kopyaların kaldırılmasının yanında internetten içerik kaldırma işlemlerinin çeşitli türleri distilasyon hizmeti başlığı altında incelenebilir. Konunun biraz daha derinine girerek distilasyon hizmetlerini tanımlayalım. Alacağınız distilasyon hizmetleri ile ilgili bilgi sahibi olarak daha bilinçli bir internet kullanıcısı haline gelebilirsiniz. Online distilasyon sizi, markanızı veya kuruluşunuzu korumak üzere internet üzerinde yapılan profesyonel çalışmalardır. Distilasyonun ana hedefi sizinle ilgili olumsuz içeriklerin internet sitelerinden ve arama motorlarından kaldırılmasıdır. İnternetten haber kaldırma, internetten video kaldırma veya internetteki resimleri silme gibi işlemler distilasyon çalışmasının temelini oluşturur.

Telif haklarınızı ve internet üzerindeki itibarınızın korunması size sunduğumuz distilasyon hizmeti ile etkin bir şekilde yerine getirilir. Sosyal medya günümüzde sizin itibarınızın korunması gereken en önemli alanların başında gelir. Milyonlarca kullanıcı sizinle ilgili verilere internet üzerinden ulaşır. Kullanıcılar çeşitli içerik ve yorumları inceleyerek sizinle, markanızla veya şirketinizle ilgili izlenim sahibi olacaktır. Distilasyon hizmeti içerisinde internetteki yorumları kaldırma veya sahte hesapları kapatma hizmetleri alabilirsiniz.

Arama sonuçları ve içerik kaldırma çalışmaları ile birlikte size ait içerikleri de internet üzerinden kaldırabilirsiniz. DMCA bildirimi ve telif ihlalleri ile mücadele bakımından distilasyon hizmeti size büyük kolaylık sağlayacaktır. Yasaları ve interneti etkin olarak 7 / 24 takip eden uzman ekibimiz bugünden itibaren internetteki gözünüz kulağınız olabilir. Olumsuz içerikleri kaldıran, telif haklarınızı koruyan distilasyon ekibimiz bu olumsuz içerikler yerine daha pozitif içerikleri internete yerleştirebilir.

İnternet dünyasını profesyonel olarak kullanmak ve uygun fiyat fırsatlarımızı yakalamak için irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir