İnternetten fotoğraf silinebilir mi?

İnternetten fotoğraf silinebilir mi?

İnternetten fotoğraf silinebilir mi?

Elimizde olmayan nedenlerle, internette dolaşan görsellerimiz can sıkıcı sonuçlara neden olabilir, itibarımızı yerle bir edebilir. Eğer sizin de görselleriniz internette cirit atıyor ve bu konuda ne yapacağınızı bilemiyorsanız, siz de milyonlarca internet mağdurundan biri sayılabilirsiniz. İnternet, yaşamımıza büyük kolaylıklar kazandıran teknolojik bir araç olsa da bir yandan birçok insanın özel yaşamını, kişisel haklarını ihlal eden içeriklerin yer aldığı bir ortama dönüşebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bazı sahte hesaplar, sosyal medyada yayınladığınız görselleri aynen alıp kullanabilir veya kişisel görüntüleriniz teknolojik açıklar nedeniyle üçüncü kişilerin eline geçebilir. Kimileriyse, haber sitelerinde dolaşan ve kendisine maddi manevi zarar teşkil eden görüntülerin mağduriyetini yaşayabilir. Bu durumu yaşayan binlerce internet kullanıcısının aklında tek bir soru vardır, “İnternetten fotoğraf silinebilir mi?

“İnternetten resim silinir mi?” veya “Fotoğraflarımı nasıl internetten silerim?”, diyen pek çok kullanıcının sorunlarına çözüm üreten profesyonel ekibimiz, kısa sürede internetten görsel kaldırma çalışmalarını yerine getirecektir.

 

 

 

İnternetten fotoğraf silinebilir mi?İnternette itibar koruma çalışmaları yürüten Distile Danışmanlık, alanında en tecrübeli internet danışmanlığı kuruluşlarından biridir. İnternette bilişim suçlarına karşı çalışmalar yürütmek ve memnun müşteri sayısını arttırmak için 2010 yılında internet dünyasına merhaba diyen Distile Danışmanlık, maddi ve manevi zararınızı tamamen ortadan kaldıracak adımları hızlı bir şekilde atacaktır.

Pek çok internet kullanıcısı, bu çalışmaların neler olduğu ve internetten kesin olarak fotoğraf silmenin mümkün olup olmadığını merak etmektedir. Bundan dolayı sizlere internetten fotoğraf silme aşamalarımızdan kısaca söz etmek istiyoruz:

  • Distile Danışmanlık, fotoğrafların yer aldığı adreslerin incelemesini yapar ve listeler.
  • Fotoğraflarınızın yer aldığı konumlar analiz edilir ve internette yer alan görsellerin kaldırılması ile ilgili çalışma stratejisi oluşturulur.
  • İnternette yer alan fotoğraflar kaynaklarından kaldırılır.
  • Arama sonuçlarından fotoğraf kaldırma işlemleri yapılır.
  • Veri tabanlarından ve arşivlerden fotoğraflarınız temizlenir.
  • Müşterilerimiz kaldırılan içerikler ve yapılan teknik çalışmalarla ilgili olarak rapor çalışmalarımızla bilgilendirilir.
  • Distile Danışmanlık, müşterilerine silinen görsellerin geri gelmeyeceğinin garantisini verir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir