İnternetten Haber Kaldırmak İçin Yapmanız Gerekenler

İnternetten Haber Kaldırmak İçin Yapmanız Gerekenler

İnternetten Haber Kaldırmak İçin Yapmanız Gerekenler

İnternet dönemi şimdiler de oldukça hızlı gelişme kaydetmektedir. Bu durum bazen yararlı olsa da yararsız olumsuz içeriklerle de karşımıza çıkmaktadır. Bazen internet ortamında istenmeyen haberler, fotoğraflar veya videolar art niyetli insanlar tarafından yayınlanmaktadır. Bu gibi durumlar eğer sizin de başınıza geldiyse bu konuda çözüm arayışına girdiyseniz distile uzman kadrosuyla size yardımcı olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile işinde uzman olduğu için müşterilerinin talepleri üzerine işini oldukça hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin bazı ünlülerin hakkında doğruluk payı olmayan haberler yayınlayarak para kazanma derdine düşen insanlar yüzünden birçok ünlü veya normal şahıslar sorun yaşamaktadır. Böyle bir durumda internetten haber kaldırma konusun da bilgi sahibi değilseniz hemen distile ekibiyle iletişime geçerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

İnternetten Haber Kaldırmak İçin Yapmanız Gerekenler

İstenmeyen Haber Ve İçerikleri Kaldırma

İnternet üzerinden haber kaldırma veya tamamen silme konusu oldukça basit bir işlem gibi görülse de profesyonellik isteyen bir iştir. Bu iş için bazı detaylı bilgiler edinilmek gerekir. İnternetten haber ve içerik kaldırtmak için belli bir plan doğrultusunda ilerlemek daha sağlıklı sonuçlar doğurabilmektedir. Örneğin haberin derinine inmek gerekir ne kadarı doğru ne kadarı yalan gerçeklik payı nedir gibi soruların cevabının bulunması lazım. Sonra hangi sitelerde yayınlanmış geniş bir arayış sonucunda sitelerin listesi çıkarılmalı ve bu düzeyde çalışmalar yapılmalı.

Distile tecrübeli iş anlayışı hakkında kendini sürekli olarak geliştirmekte ve bu adımlarla ilerlemektedir. Özel hayatınızı ilgilendiren içeriklerin ortaya çıkması durumunda maddi manevi zarar görseniz de distile farkıyla hizmet aldığınız da hem hukuki hem de teknik çalışmalar aynı anda yürütülür. Bu konuda silinen haberleriniz tekrar yayınlanması söz konusu olmayacağının garantisini veren distile 7/24 takip etmektedir.

Distile İle Haber Kaldırma Hizmeti

Distile farkıyla artık haber ve içerik kaldırtmak için geri gelemeyecek şekilde temizlenmesi mümkündür. Distile uzman ekibiyle yıllardır müşterilerine başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

İsteğiniz üzerine verdiğiniz iş hakkında seri ve çeşitli çalışmalar yürüterek işin durumu hakkında da sizi her zaman bilgilendirir. Sizde distile ekibimizle iletişime geçebilir sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir