İnternetten haber nasıl silinir

İnternetten haber nasıl silinir

İnternetten haber nasıl silinir

Hakkınızda üretilen negatif haberlerle nasıl mücadele edersiniz? Yalan yanlış her türlü bilginin kısa sürede ve hızlı bir şekilde yayıldığı internet dünyasında haberlerle mücadele etmek için etkin bir stratejinizin olması gerekir. Olumsuz haberlerin hedefinde olan pek çok şirket, marka, kurum veya şahıs, günümüzün popüler aracı olan internete ayrı bir özen göstermelidir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternet ve sosyal medya bilginin çabuk ulaşıldığı bir ortam olduğu gibi, haksız yere üretilen, kasıtlı haberlerin odağı haline gelebilir. Eski veya yeni haberleri internetten silmek için strateji oluşturacak, deneyimli bir danışmanlık kuruluşundan yardım almanız gerekebilir.

 

 

 

 

İnternetten haber nasıl silinirİnternetten Haber Sildirme Stratejilerimiz

Distile Danışmanlık olarak, 2010 yılından günümüze uzanan bir süreçte binlerce müşterimizin internetten haber kaldırma ihtiyacını yerine getirdik. Asılsız veya karalayıcı haberlerin internetten temizlenmesi uzmanlık isteyen ve farklı boyutları olan bir hizmetler bütünüdür. Sadece bir internet sitesinde yer alan haberi kaldırmak çoğu kişinin ileride tekrar mağduriyet yaşamasına neden olabilir. Bunun için internet dünyası derinlemesine incelenmelidir. Arama motorları, haber siteleri, sosyal medya araçları ve kişisel sayfalar teknik açıdan mercek altına alınmalı ve haberlerin internetten kalıcı olarak silinmesi çalışmaları devreye sokulmalıdır.

  • Distile Danışmanlık, arama sonuçlarından haber silme işlemlerini kısa sürede yerine getirir.
  • Hakkınızda üretilen haberlerle birlikte ekibimiz, haberlerin içeriğinde yer alan yazı, resim ve videoları da internetten temizler.
  • Haber içeriklerinde yer alan ve telif hakkını ihlal eden paylaşımlara karşı internette telif hakkı koruma hizmetlerimiz devreye girer.
  • Deneyimli Distile ekibimiz, 7/24 interneti takip eder ve sizinle ilgili negatif haberleri incelemeye alır. Hakkınızda üretilen her türlü içerik takip edilir, raporlanır ve size sunulur.
  • Distile Danışmanlık yüzlerce haber sitesiyle iletişim halindedir. Bundan dolayı haber sitelerinden haber silme işlemleriniz hızlı bir şekilde yerine getirilir.
  • Ekibimiz uluslar arası hukuk ağı konusunda deneyimlidir. Sizinle ilgili üretilen içerikler yurtdışı sitelerinden de kolayca temizlenebilir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir