İnternetten haber sildirmek mümkün mü

İnternetten haber sildirmek mümkün mü?

Elimizin altındaki küçücük cihazlarla dünyada ve ülkemizde meydana gelen gelişmelere anında ulaşabiliyoruz. Teknolojinin gelişen dünyası, haberleri takip etme gibi birçok alanda bize hız ve dinamizm kazandırdı. Artık televizyondan ve haber kanallarından saat başı haberlere hiç beklemeden ulaşıyoruz. İnternetteki haberlerin gazete veya televizyonlardan farklı olduğuna şahit oluyoruz. Daha fazla içeriğin haber değeri olup olmadığına bakılmaksızın paylaşıldığını, kişisel haklara saldırı niteliğindeki pek çok içeriğin denetlenmeden haber olarak servis edilebildiğini görüyoruz. İnternet kullanıcılarının yorumları bile bazen bir haber olarak algılanabiliyor. Bu gibi durumlar internetteki birçok kişi ve kuruluşun mağdur olmasına neden olabiliyor. Bu durumda internetten haber sildirme konusu önem kazanmaya başlıyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yayınlanan haberlerin gerçekten kişilik haklarımızı veya marka değerini tehdit etmediğine doğru bir şekilde karar vermek gerekiyor. Bugün birçok internet sitesi ve arama motoru çoğu habere “haber alma özgürlüğü” adı altında bakıyor. Bu durumda internetten bir haberi kaldırmak çetrefilli bir işe dönüşebiliyor. Yine de, telif haklarını ihlal eden, özel hayatı ifşa eden, kişilik haklarına saldıran ve itibarınıza olumsuz yansıyan haberleri kaldırmak istemenin en doğal haklarınızdan biri olduğunun bilincinde olmanızda yarar var. Hiç kimse sizin özgürlüklerinizi kısıtlayacak içerikleri yayınlama özgürlüğüne sahip değil! Bunun için bilinçli bir internet kullanıcısı olmalı ve profesyonel çözümlerden yararlanmalısınız.

İnternet dünyasının önde gelen haber siteleriyle çalışan Distile Danışmanlık size aradığınız profesyonelliği sunacak ender kuruluşlardan biridir. Binlerce mağdur internet kullanıcısının şahsi ve kurumsal kimliğini koruma hedefiyle, 2010 yılında yola çıkan Distile ekibi, yerli ve yabancı URL adreslerinden haber kaldırma hizmeti vermektedir. Hukuki ve teknik girişimlerle, 7 – 24 internette haber takibi yapan ekibimizle istenmeyen haberleri silme fırsatını yakalayabilirsiniz. Arama sonuçlarından ve internet sitelerinden hızlı bir şekilde haber sildirme desteği almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir