İnternetten Haber ve Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldıralım

İnternetten Haber ve Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldıralım

İnternetten Haber ve Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldıralım

İnternetten kalıcı olarak kaldırtmak istediğiniz haber ve fotoğraflar mı var? Distile ekibi sayesinde istediğiniz her fotoğrafın ve haberin internet üzerinden kalıcı olarak kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Distile Danışmanlık firmamız uzun yıllardır hizmet verdiğinden dolayı bu konular hakkında tecrübe sahibidir. Firmamız sahip olduğu uluslararası hukuk ağı, medya ilişkileri depertmanımızın gösterdiği profesyonellik ve uzman ekip arkadaşlarımız ile yardım almak istediğiniz konularda hızlı bir şekilde başarılı sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra hakkınızda yapılan olumsuz haberlerin, fotoğraf veya video gibi içeriklerin kaldırılması, telif hakkının size ait olup ihlal edilen bütün eserlerinizin internet ortamından kaldırılması konusunda da hizmet vermektedir.

İnternetten Haber ve Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldıralım

İnternetten Haber ve Fotoğraf Kaldırma

Distile uzmanlarımız yardım almak istediğiniz konu hakkında gerekli araştırma ve analizlerini yaparak internetten kaldırılmasını talep ettiğiniz her türlü haberi ve fotoğrafları belirleyerek kısa sürede internet ortamından temizlenmesini sağlarlar. Görmek istemediğiniz haberler ve fotoğrafların yer aldığı web siteleri de belirlenerek yapılan strateji sonucunda web sitelerin kaynaklarından ve haber sitelerinden kalıcı bir şekilde kaldırılması sağlanır. İnternetten haber veya fotoğrafları kalıcı olarak sildirtme, uygunsuz gördüğünüz her türlü fotoğrafın veya videonun kaldırılması, haber sitelerinden haber sildirtme işlemi çok basit değildir. Yapmış olduğumuz tüm bu çalışmalar hukuki yollar ile birlikte yürütülmekte ve sistemli bir şekilde ilerletilmektedir. Aksi takdirde yapılan çalışmalar başarılı bir sonuç elde etmeyi sağlamaz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık firmamız internet üzerinden haber ve fotoğrafları kalıcı olarak kaldırma konusuna dair planlı bir çalışma düzeneği hazırladıktan sonra adım adım bu düzenekten ilerlemeye başlar. Her aşamasını rapor haline getirerek müşterilerine sunar. Distile öncelikle kaldırılmasını istediğiniz habere dair tüm içerikleri kaynaklarından kaldırır. Kalıcı olacak şekilde site arşivlerinden ve veri tabanlarından silinmesini sağlar. Tüm arama motorlarından kaldırılması için teknik çalışmalar yapar. İnternet ortamından silmiş olduğu haber ve fotoğrafların kalıcı olarak silindiğinin garantisini vererek konu hakkında takipte kalır. Bütün çalışmalarını günlük veya haftalık olarak müşterilerine rapor eder. Sizde firmamızın vermiş olduğu bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız +90 850 885 10 12 nolu numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir