İnternetten haberleri kaldırtma

İnternetten haberleri kaldırtma

İnternetten haberleri kaldırtma

Haberleri takip eden kitlelerin interneti daha fazla tercih etmeye başlamasıyla birlikte internetten haber kaldırtma konusu sıkça gündeme gelmeye başladı. Peki, haberleri internetten silmek mümkün müdür? Ya da haber kaldırma için nereye başvuru yapılır? Bu ve benzeri soruları sıkça duymaktayız. Bundan dolayı, internetten ve arama sonuçlarından haber kaldırma hizmetlerinden kısaca söz etmek istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Haber Kaldırma Hizmeti Nedir?

Şahsınıza, yakınlarınıza, şirket veya markanıza yönelik olumsuz haberlerin internetten kaldırılmasına yönelik çalışmalar haber kaldırma hizmetleri olarak tanımlanabilir. Günümüzde internetin yoğun kullanılan alanları olan sosyal ağlardan, haber sitelerinden veya video sitelerinden haberlerin kaldırılması için hukuki ve teknik çalışmalar yapılmaktadır. Distile Danışmanlık olarak bizler, ister yurtiçi, isterse yurtdışı internet sitelerinde yayınlanan haberleri hızlı bir şekilde yayından kaldıracak hizmetler yürütüyoruz. Haber sitelerinden haber silme veya diğer internet sitelerinden haber silme çalışmalarımız, deneyimli kadromuz tarafından, 2010 yılından bu yana yerine getirilmektedir. Eğer, haberlerinizin internetten silinmesi konusunda bireysel mücadeleniz yeterli değilse ve yol gösterecek kaliteli bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İnternetten haberleri kaldırtmaHaber Kaldırma Hizmeti Hangi Haberleri Kapsar?

 • Şirketlere yönelik olumsuz haberlerin kaldırılması
 • Kişilik haklarını hedef alan haberlerin silinmesi
 • İnternet sitelerinden haberleri silmek
 • Arama motorlarından haber kaldırtma
 • Yanlış haberlerin internetten kaldırılması
 • Karalama kampanyalarını internetten temizleme
 • İftira haberlerin internetten kaldırılması
 • Hakaret içeriklerinin internetten kaldırılması
 • Sahte hesapların kapatılması
 • Sahte hesap saldırılarını ve yorumları internetten kaldırtma
 • Gizli bilgilerin yer aldığı haberleri internetten silme
 • Arşiv haberleri internetten kaldırma
 • Magazin haberlerini internetten kaldırtma

Yukarıda bahsettiğimiz haber içeriklerini ve daha pek çok içeriği internetten kaldırmak için yüksek ücretler ödemenize gerek yok. Ekibimiz, tüm teknik donanım ve hukuki altyapısıyla, uygun bütçeli haber kaldırtma hizmetlerini yerine getirecektir. Kötü niyetli haberler dahil, her türlü içeriğin internetten ve arama motorlarından silinmesi için bizi hemen arayabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir