www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İnternetten Hakkımızdaki Haberleri Silme | Distile

İnternetten Hakkımızdaki Haberleri Silme

İnternetten Hakkımızdaki Haberleri Silme

İnternette yayınlanan haberleri görmek için en çok resmi haber sitelerine gireriz. Bazı blog tarzındaki haber sitelerinde gerçek olan ve ya olmayan bir haber yayınlanmadığı düşüncesi de aklımız her zaman kurcalayan sorular arasında yer alır. Sanal ortama eklediğimiz ve ya başkasının bizim hakkımızda bizden izinsiz olarak eklediği haber niteliği taşıyan içerikler şahsımızı rahat edebilir. Bu durumda o çıkan haberleri biran önce internet ortamından kaldırmak isteriz.

İnternette hakkımızda çıkan haberleri kaldırmak mümkündür. Fakat bu haberi kaldırtmak zannedildiği kadar kolay değildir. Ancak tahmin edildiği kadar da zor değildir. Sadece yapılması gereken bazı resmi adımlar ve evrak işlemleri gereklidir. Ayrıca bazen de nadiren de olsa haberi yayınlayan site yöneticisi ile iletişime geçip haberin kaldırılmasını istediğinizde olumlu cevap alınabilmektedir. Tabi bu nadiren site sahibinin inisiyatifine kalmış bir durumdur.

hİnternette İstenmeyen Haberleri Kaldırma

Hakkınızda internette çıkan bir haberi kaldırmak istediğinizde haber yapandan kaldırma talebinize olumsuz yanıt geldiğinde savcılığa dilekçe ile müracaat etmeniz gerekir. Dilekçenizde hakkında yayınlanan haberlerin kaynak adresleri ve haberi neden kaldırmak istediğiniz belirtilmelidir.

Sizin verdiğiniz kaynak adreslerin haricinde başka yerde yayılarak çoğalan haber sitelerinde adreslerini vermeniz gereklidir. Bilgisini vermediğini bir sitede yayınlanan haberi sonradan başka sitede gördüğünüzde yeniden dilekçe ile yasal yollardan internetten haber sildirme aşamalarını takip etmelisiniz.

 Distile İle İnternetten Haber Sildirme

İnternetten hakkınızdaki haberi sildirmek istediğinizde savcılığa verilen evrakların ve davaların takibini yapmak gereklidir. Bu sebeple birçok kişi bu aşamalar ile uğraşmak istemez. Bu gibi durumlar da distile danışmanlık devre girerse sizin adınıza sizi yormadan internette hakkınızda çıkan tüm haberleri en kısa sürede sildirir. Distile bilişim sorunlarını uzun yıllardır çözerek tecrübe edinmiştir. Üstelik tüm yasal süreçleri güncel kanun yasası maddelerini takip ederek tecrübesini hep güncel tutmaktadır.

Distile danışmanlık sadece internetten haber kaldırma yapmamaktadır. Olumsuz çıkan içerikleri müdahale etme, resim kaldırma, video sildirme, izinsiz logo ve marka kullanımlarını durdurma, online itibar arttırma, sosyal medya çalışmaları gibi birçok bilişim ve internet sorunlarını çözmektedir.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...