İnternetten hesaplarını Googleden Temizleme

İnternetten hesaplarını Googleden Temizleme

 

İsmim, hakkımdaki haberler veya hesaplarım Google’da çıkmasın gibi talepleri olanların bu konuda nasıl yardım alabileceklerine dair merak edilen konuları mercek altına alıyoruz. Google internet dünyasının en çok ziyaret edilen platformlarından biri. Arama sonuçlarını göstermenin yansıra Google üzerinde çeşitli uygulamalar, haberler ve e – posta gibi birçok kaynağa ulaşabiliyoruz. Google’dan içerik kaldırmak gerektiğini düşünüyorsanız bu platformun kurallarını iyi bilmek ve adımları sırasıyla uygulamak zorundasınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google oldukça geniş bir platformdur. İstemediğiniz bilgileri temizlemek isterken bunların Google üzerinden kaldırılması ve çeşitli internet sitelerinden kaldırılması ayrı ayrı incelenmesi gereken konulardır. İstenmeyen içerikleri kendi paylaştıklarınız ve daha sonra kaldırmayı düşündükleriniz veya sizinle ilgili paylaşılan olumsuz içerikler olarak ele alabiliriz. Google üzerindeki hesapların kapatılması içerik temizleme işlemlerinden daha kolaydır. Ancak hesaplar kapanmış olmasına rağmen internet üzerinde istemediğiniz bilgiler arama sonuçlarında görünebilir. Bu durumda internetten video kaldırma, internetten resim kaldırma veya internetten haber kaldırma gibi çalışmaların yapılması gerekir.

 

 

 

sikayetleri-arama-sonuclarindan-kaldirma

Kredi kartı bilgileri, banka hesap bilgileri, TC kimlik numaraları gibi bilgileri kaldırmayı talep ettiğinizde Google genellikle bu tür bilgileri kolayca platform üzerinden kaldıracaktır. Ancak bazı bilgilerin kaldırılması için hem Google, hem de farklı siteler için ciddi bir çalışma yapılması gerekir. Sadece Google üzerinde kaldırma işlemi yapmak isteyenler platformun destek bölümlerinde ilgili detayları bulabilirler. İstenmeyen ve genelde kaldırılması zor olan bilgiler ise isim, hesap veya telefon numarası gibi bilgiler olabilir. İstediğiniz içerikleri kaldırmak istiyor ancak bunda çeşitli zorluklar yaşıyorsanız ne yapmalısınız?

Böyle durumlarda yasal yollara müracaat edebilir ve konusunda uzman bir ekipten destek alabilirsiniz. Bizler Distile Danışmanlık olarak 2010 yılından beri temiz ve güvenli internet üzerine müşterilerimize yardım ediyoruz. Kaliteli ve hızlı çözümler için teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. İtibarınızı zedeleyecek içeriklerin kaldırılması için sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz. İnternette itibar yönetimi ve internette algı yönetimi konusunda çalışmalar yapıyor, sizinle ilgili olumsuz içerikleri olumlu içeriklere dönüştürüyoruz.

Daha fazla bilgi için irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir