İnternetten içerik kaldırma dilekçesi nasıl yazılır

İnternetten içerik kaldırma dilekçesi nasıl yazılır

İnternetten içerik kaldırma dilekçesi nasıl yazılır

Videoların, resimlerin, haberlerin, makale ve yorumların her gün milyonlarca kişi tarafından yüklendiği ve takip edildiği internet ortamında, içeriklerin özgürce yayınlanması, aynı zamanda suç kapsamında değerlendirilebilecek içeriklerin var olmasına neden olmaktadır. İnternet mağduriyeti son yıllarda ön plana çıkan konulardan biridir. Bu durumdan birçok şirket, kurum ve şahıs zarar görebilmektedir. İtibar zedeleyici bu tür içerikler kasıtlı olarak üretilebilir veya yayınlayan içerikler dolaylı olarak bazı kişi veya markaları doğrudan ilgilendirebilir. İnternetten zararlı içerikleri kaldırma konusunda merak edilen konulardan biri internetten içerik kaldırma dilekçesidir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette yer alan, sizin itibarınıza gölge düşüren içerikler, karalayıcı haberler, iftiralar, montajlar veya özel hayatın gizliliğine zarar veren görüntüler olabilir. Birbirinden farklı içeriklere sahip olan ve farklı mağduriyetlere neden olan içerikler için konuya uygun dilekçelerin hazırlanması gerekir. Kısacası, söz konusu içerik hakkında yaşadığınız mağduriyeti ve olayın hukuki boyutunu dilekçenizde net olarak belirtmeniz gerekir. Bundan dolayı, yazılan içerik kaldırma dilekçeleri kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Hazırlanan içerik kaldırma dilekçeleri bu içeriklerin kaldırılmak istendiği platformlara göre farklılık gösterebilir.

 

 

İnternetten içerik kaldırma dilekçesi nasıl yazılırİnternetten içerik kaldırma dilekçesinin nasıl yazılacağı konusunda deneyimli ekibimizden danışmanlık desteği alabilirsiniz. Distile Danışmanlık olarak, size mağduriyet yaşatan görüntülerin, fotoğrafların, yorumların veya haberlerin kaldırılması için teknik ve yasal girişimlerde bulunuyoruz. Uluslar arası hukuk ağına hakim danışmanlık ekibimiz, yüzlerce haber sitesiyle çalışıyor ve yerli- yabancı internet sitelerinden içerik kaldırma çalışması yapıyor. Hızlı ve kesin çözümler almak, kişilik haklarınızı korumak ve internetteki prestijinizi tesadüflere bırakmamak için kaliteli hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz. İçerik kaldırma dilekçesinin hazırlanmasından, 7- 24 içerik takibi aşamalarına kadar Distile Danışmanlık sizin yanınızda olacaktır.

İnternetten video kaldırma dilekçesi

İnternetten resim kaldırma dilekçesi

İnternetten haber kaldırma dilekçesi

Arama motorlarından içerik kaldırma dilekçesi

İnternetten sahte hesap kaldırma dilekçesi

 

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir