İnternetten İçerik Kaldırma Süreci Nasıl Oluyor?

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci Nasıl Oluyor?

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci Nasıl Oluyor?

İnternetin günümüzde oldukça sık olarak kullanılması nedeni ile paylaşımlarda da artış meydana geliyor. Bu durum da bilgilerin güvenliğinin sıkıntıya girmesine neden oluyor. Kişilerin hakkında yanlış bilgiler paylaşılabiliyor. Aynı zamanda kişilik haklarına zarar veren içeriklerde paylaşılabilmektedir. Ancak kişilerin internetten içerik kaldırma durumları da mümkündür. İnternetten içerik kaldırma süreci nasıl oluyor sorusunun cevaplanabilmesi için öncelikle içerik kaldırma sürecinin başlatılması gerekir. Kişilerin internetten içerik kaldırılmasını istemesi için rahatsız olması yeterli bir durumdur. Ancak bu durumun Google tarafından da onaylanması gerekir. Birçok internet ortamında ve her türlü site üzerinden içeriğin silinmesi için talepte bulunma durumu söz konusudur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
İnternetten İçerik Kaldırma Süreci Nasıl Oluyor?

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci Nasıl İşler?

İnternetten içerik kaldırma süreci nasıl işler kısmının başlaması için öncelikle yapılması gereken bazı durumlar vardır. Bu sürecin başlaması için öncelikle talep de bulunulması gerekir. Talep işleminin yerine getirilmesinin ardından kaldırılması istenen içerik detaylı bir şekilde analiz edilmektedir. Analiz işleminin tamamlanmasının ardından kaldırılması için gerekli olan süreç başlatılır. Bu süreç kaldırılmasının istendiği internet içeriğine göre değişiklik gösteren bir durumdur. Bu süreç içerisinde içeriğin silinmesinin onaylanması durumunda gerekli olan zamana göre içeriğin internetten silinmesi işlemi yerine getirilir. İçeriğin silinme işleminin tamamlanmasının ardından içeriği görme durumunuz mümkün olmamaktadır.

İçerik Kaldırma Sürecinde Yardımcı Oluyor Musunuz?

İçerik kaldırma hizmeti konusunda firmamız profesyonel destek veriyor. Bu açıdan herhangi bir sorun yaşamanız gerekmiyor. Çünkü bu işlem sırasında firmamız sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. İçeriğinizin kaldırılma işlemine başlamadan önce sizin kaldırılmasını istediğiniz içeriğinizin incelenmesi işlemini yerine getiriyoruz. Hangi internetten sitesi üzerinden kaldırılmasını istiyorsanız orada da bir inceleme yerine getiriyoruz. Orada bulunan kuralların incelenmesi işlemini yerine getirerek ona uygun bir şekilde işlem gerçekleştirmeye başlıyoruz. Gerekli olan işlemi sizin adınıza yerine getiriyoruz. Aynı zaman da sürecin tamamlanmasının yani içeriğinizin silinmesinin ardından sizinle iletişime geçerek gerekli olan bilgilendirmeyi yapıyoruz. Bu işlemleri yerine getirmemiz için yapmanız gereken tek işlem bize başvurarak talepte bulunmanız yeterli olur.0850 885 10 12 numara ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir