İNTERNETTEN İÇERİK SİLME PROGRAMI

İNTERNETTEN İÇERİK SİLME PROGRAMI

İNTERNETTEN İÇERİK SİLME PROGRAMI

Distile Danışmanlığın internette bulunan olumsuz içeriklerin temizlenmesiyle ilgili yaptığı çalışmalara kısaca “internetten içerik silme programı” adını verebiliriz. Bu programa dahil olan şirketlerin,  marka veya şahısların internetteki itibarını takip ediyor ve zarar verici paylaşımları kısa sürede siliyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal Medya İçerik Silme Programı

Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte artan kullanıcı sayısı ve bu kullanıcıların yaşamdaki olayları bu ortamdan takip etmesi, bu ortama ayrı bir özen göstermemize neden oluyor. Şirketiniz veya sizinle ilgili karalayıcı tüm içeriklerin ve yorumların etkin bir şekilde takip edilmesi için sosyal medya içerik silme programımızdan siz de yararlanabilirsiniz. İnternet denetiminin yeterli gelmediği noktalarda hakkınızı Distile Danışmanlık hizmetleriyle savunabilirsiniz. Asılsız haberler, negatif yorumlar, telif hakkı ihlalleri veya özel hayatın gizliliğine zarar veren paylaşımlarla ilgili içerik silme programına dahil olun ve kendinizi güvende hissedin.

 

 

 

İNTERNETTEN İÇERİK SİLME PROGRAMITelif Hakları İçerik Silme Programı

Ürettiğiniz eserler ilk üretildiği andan itibaren size birtakım haklar kazandırır. Bu durum sanal alem için de geçerlidir. Ne yazık ki internette telif hakkı ihlaliyle ilgili yapılan çalışmalar günümüzde yeterli gelmemektedir. Fikri ve sanat eserlerini koruma kanunuyla ilgili birçok başvuru sonuç alsa da, korsan yayıncıların ısrarı ve sürekli kapanıp açılan yeni internet siteleri, bu mücadeleyi yorucu bir hale getirmektedir. İnternette telif hakkı koruma programı sayesinde telif haklarınızın takibini ekibimize bırakabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz telif hakkınızı ihlal eden yurtiçi ve yurtdışı internet siteleriyle etkin bir şekilde mücadele eder, kalıcı sonuçlara kısa sürede ulaşır.

Arama Motorlarından İçerik Silme Programı

İnternet kullanıcıları aradıkları içerik türlerine arama motorlarının sunduğu kolaylıkla ulaşır. Bu sırada kullanıcılar sizinle veya markanızla ilgili olumsuz haberlere, yorumlara, resim veya videolara rastlayabilir. Arama motorlarından bilgi kaldırmak deneyim isteyen bir iştir. Google gibi birçok arama motoru içerik kaldırmayla ilgili destek hizmeti sunsa da, her içerik silme talebi onaylanmamaktadır. Aramalardan içerik kaldırma ile ilgili sorunlarınız varsa arama motorlarından veri silme programından sizde yararlanabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir