www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İnternetten içerik kaldırma dilekçesi çözüm müdür? | Distile

İnternetten İçerik Kaldırma Dilekçesi Çözüm Müdür?

İnternetten İçerik Kaldırma

Artık internet günlük hayatımızda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. İnternet teknolojisinin kullanıcılarına sağladığı avantajların yanı sıra bazı dezavantajlarda bulunmaktadır. Bu dezavantajlardan biri de kişisel veya kurumsal haklarınızın başka kimseler tarafından ihlal edilmesi, sizi rahatsız ve rencide edici içerik, görsel veya haber paylaşımının yapılmasıdır. Bu gibi durumlar açığa çıktığında kullanıcılar ya da kurumlar rahatsız oldukları gibi mağdur da olabilmektedirler. Bunun yanı sıra maddi ve manevi zararlar da açığa çıkabilmektedir. Herhangi bir internet sitesinde veya sosyal medyada sizin adınızın veya kurumunuzun yer aldığı yalan veya rahatsız edici haberler yapıldığında bu durum karşısında ne yapılması gerektiğini, hukuki açıdan haklarının neler olduğunu bilmeyen birçok internet kullanıcısıyla karşı karşıyayız.

İşte bu gibi durumlarda müşterilerimize tam hizmet vermekte ve internetten içerik kaldırma konusunda yardımcı olmaktayız. Uzmanlarımız internetten kalıcı olarak sildirmek istediğiniz içerikleri inceler, analiz eder ve size kısa sürede bu içeriklerin tamamının temizlenmesi konusunda çalışmalar hazırlar. Distile olarak 0850 885 10 12 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir internetten içerik kaldırma konusunda hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Şöyle bir düşündüğünüzde en basitinden yapabileceğiniz şey içeriğin yayınlandığı internet sitesi kullanıcısına veya paylaşımı yapan kişiye ulaşarak içeriğin internet ortamından kaldırılmasını talep etmektir. Karşı taraf bu durumu kabul etmezse bundan sonra hukuki süreç başlatma hakkınız doğmaktadır. Hukuki açıdan kişisel verilerinizin korunmasını sağlayan yasaya göre içerik ve kaldırma dilekçesi verme hakkına sahipsiniz. Sulh Ceza Mahkemesi’ ne dilekçe vererek internetten kaldırılmasını talep ettiğiniz içerikleri bu sayede kaldırtabilirsiniz.

Distile Danışmanlık ile birlikte hukuki savaş

2010 yılından bu yana gerek kendi teknik içerik kaldırma yöntemleri ile gerekse hukuki yollar vasıtası ile müşterilerimizin internet üzerinde yaşamış oldukları her türlü sorunun başarılı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. İnternetten içerik kaldırma konusunda hukuki yollara başvurulduğu taktirde firmamız ve avukatlarımız önderliğinde Sulh Ceza Mahkemesi’ ne sunacak olduğumuz dilekçe ile istediğiniz içeriklerin kaldırılması ve kişisel haklarınızın korunması için gerekli çalışmaları ilerletmeye devam etmekteyiz. Sulh Ceza mahkemesine sunacağımız dilekçe sayesinde ihlal edilen tüm haklarınız savunularak, sizi rahatsız ve rencide eden içeriklerin internet ortamından tamamen kaldırılması sağlanmaktadır. İnternetten içerik kaldırma dilekçesi artık son aşama olduğu ve hukuki yollar ile haklarınız arandığı için bu davadan başarılı bir şekilde ayrılmanız kaçınılmazdır. İnternet üzerinden içerik kaldırma konusunda dilekçe verirken firmamızdan yardım almak ve bu aşamada yalnız kalmamak için Distile Danışmanlık firmamıza +90 850 885 10 12 numaralı ücretsiz çağrı merkezi telefonumuzdan ulaşım sağlayabilirsiniz.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...