İnternetten Kaldırılmak İstenen İçerikler: Distile’nin Etkili Yöntemleri ve Süreçleri

İnternetten Kaldırılmak İstenen İçerikler: Distile’nin Etkili Yöntemleri ve Süreçleri

İnternette bulunan olumsuz içeriklerin işletmeler açısından son derece yıpratıcı etkileri mevcut. Müşteri kaybından itibar kaybına, ekonomik zararlardan işbirliklerinde yaşanan sorunlara kadar pek çok unsur markaları olumsuz olarak etkiliyor. Dolayısıyla i̇nternet ortamında bulunan olumsuz içeriklerin kaldırılabilmesi için etkili yöntemler geliştirilmesi bu yöntemlerin profesyonel bir şekilde uygulanması gerekiyor. Bu da ancak bu alanda profesyonel şekilde hizmet veren geliştirdiği etkili çözümler ile marka itibarını koruyan ve güçlendiren Distile gibi ekipler sayesinde mümkün.

İnternetten İçerik Kaldırmak Size Ne Kazandırır?

Herhangi bir ürün ya da hizmet satın almak isteyen i̇nternet kullanıcıları, hem almak istedikleri ürün ve hizmetle ilgili hem de bu ürünü ya da hizmeti satın alabilecekleri markalarla ilgili bilgiyi ilk olarak i̇nternet ortamından topluyor. Bunun için de bakılan ilk kaynaklar elbette arama motorları ve sosyal medya platformları. Örneğin arama motorlarında aratılan bir marka hakkında üst sıralarda olumsuz sonuçların listelenmesi, kullanıcıların o markadan uzaklaşmasına ve hatta kara listeye almasına neden oluyor. Benzer bir durum sosyal medya platformları için de geçerli. Bu da hem kısa vadede hem de uzun vadede markaların müşteri ve itibar kaybederek bir düşüş trendine girmesine neden oluyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile tarafından sunulan içerik kaldırma hizmeti sayesinde hem arama motorlarındaki hem de sosyal medya platformlarındaki olumsuz içeriklerin tamamından hızlı ve kalıcı bir şekilde kurtulmanız mümkün. Bu hizmet sayesinde markanızın itibarını güçlendirirken potansiyel krizleri de herhangi bir zarar görmeden atlatabilirsiniz. 

Distile Tarafından Sunulan Etkili İçerik Kaldırma Yöntemleri

Distile, markalar ve  bireyler için sunmuş olduğu içerik kaldırma hizmetlerini online itibar yönetimi, online algı yönetimi ve online basın ilişkileri ile destekler. ABD ve Avrupa’da bulunan partnerleri, ulusal ve uluslararası alanda uzman bilişim hukuku uzmanları ile Distile marka ve bireylere zarar verebilecek tüm içerikleri etkili bir şekilde kaldırır. İçerik kaldırma hizmetleri kapsamında Distile tarafından kullanılan yöntemler şunlardır: 

  • Distile’nin alanında uzman ekibi tarafından bütün bir i̇nternet ortamın taranır ve olumsuz içerikler tespit edilir,
  • Tespit edilen içerikler kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılır ve bir daha geri gelmeyecekleri garanti edilir,
  • 7/24 izleme ve takip gerçekleştirilen Distile monitör hizmeti sayesinde markalar ve bireyler hakkında paylaşılan olumsuz içerikler anlık olarak tespit edilir ve online itibar korunmuş olur.

Distile tarafından sunulan hizmetler yalnızca bunlarla sınırlı kalmaz. Olumsuz içeriklerin i̇nternet ortamından kaldırılması ile birlikte online algının doğru şekilde yönetilebilmesi için online basın ilişkileri kullanılır ve Distile tarafından hazırlanmış olan basın bültenleri ile pozitif bir algı oluşturulur. Distile’nin Türkçe olarak yayın yapan 1400’den fazla i̇nternet haber sitesi ile birebir ilişkileri bulunur. Bu ilişkiler sayesinde markaların arama motorlarında ilk sıralarda görünmesi sağlanır ve böylelikle hedef kitlenin potansiyel müşterilere dönüştürülmesi amaçlanır. 

Distile ile Çalışarak Marka İtibarınızı Güçlendirin!

Günümüz dijitalleşen dünyasının hem markaların hem de bireylerin çok daha geniş kitlelere ulaşabilmeleri için farklı enstrümanların bir arada kullanılması gerekiyor. Basın bültenleri ile i̇nternet sitelerine girmek, SEO çalışmaları ile arama motorlarında üst sıralara çıkmak ya da olumsuz içerikleri i̇nternet ortamından kaldırarak kitleler üzerinde pozitif bir etki yaratmak bu enstrümanlardan bazıları. İşte Distile de bu enstrümanları profesyonel şekilde kullanan, alanında tecrübe sahibi ve uzman bir ekiple çalışır. Eğer siz de marka itibarınızı güçlendirmek ya da internetteki olumsuz içerikleri kaldırarak potansiyel krizleri bertaraf etmek isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir