İnternetten link kaldırma

İnternetten link kaldırma

İnternetten link kaldırma

Kişilik haklarını, özel hayatı rencide eden veya bir markaya, şirket veya kuruma zarar veren içerikler internetin her zaman konusu olmuştur. Hızla büyüyen internet dünyası birçok zenginliği içerisinde barındırır. Haberlere saniyeler içerisinde ulaşmak, milyonlarca kişinin görüşlerini sosyal medyadan takip etmek, binlerce konu hakkında hazırlanan videolara ulaşmak ve ticari ilişkiler kurmak, internetin sağladığı avantajlardan sadece bazıları. Böylesine hızlı ve gelişmiş bir ortamda, istenmeyen içeriklerin yer alması ve birçok kişinin veya markanın itibarını zedelemesi oldukça kolay bir hale geldi. Giderek artan internet kullanıcı sayısı nedeniyle sanal mecrada itibarımızı takip etmemiz ve gerektiğinde bu içeriklere müdahale edebilmemiz oldukça önemli. Bundan dolayı, internetin zarar veren yönüne karşı internetten link silme konusunda bilgi sahibi olmamız gerekiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

İnternetten link kaldırma

Google link kaldırma

Facebook link kaldırma

YouTube link kaldırma

Yandex link kaldırma

Twitter link kaldırma

Dailymotion link kaldırma

İnternet sözlüklerinden link kaldırma

Arama sonuçlarından link kaldırma

Blog linklerini kaldırma

İnstagram link kaldırma

Haber sitesinden link kaldırma

Sahte hesap link kaldırma

 

Yukarıda sıraladığımız alanlar dahil, birçok internet ortamından link kaldırma çalışmaları için yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, sizi Distile Danışmanlık hizmetleriyle tanıştırmak istiyoruz. Faaliyetine 2010 yılında başlayan, rakipsiz çalışmalarıyla zararlı linkleri engelleme ve silme çalışmaları yapan Distile Danışmanlık ile güvenli internetin kapılarını aralayabilirsiniz. Sizin itibarınıza önem veriyor, size maddi manevi zarar veren içerikleri internetten hızla temizliyoruz. Teknik ve yasal süreçleri adım adım izleyen, itibarınıza gölge düşüren içerikleri takip ederek size rapor sunan ve sizin talepleriniz doğrultusunda harekete geçen Distile ekibi, 7  – 24 çalışma temposuyla sizlere destek olmak için hazırdır. Videoların, yorumların, sahte hesapların, resimlerin, fotoğrafların, haberlerin ve çeşitli yayınların internetten silinmesini istiyorsanız deneyimli ekibimize başvurabilirsiniz. Linklerin arama motorlarından silinmesi ve diğer çalışmalarımız için bizimle irtibata geçin.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir