İnternetten paylaşım nasıl kaldırılır

İnternetten paylaşım nasıl kaldırılır

İnternetten paylaşım nasıl kaldırılır

Kişi ve kurumların sesini duyurmak, şahsi veya toplumsal fikirlerini paylaşmak veya ticari girişimlerde bulunmak için tercih etmeye başladığı internet ortamı her gün milyonlarca paylaşımın yapıldığı bir alan haline geldi. İnternetin gözde paylaşım platformlarına her gün bir yenisi ekleniyor, internet kullanıcıları videolarını, yorumlarını, haberlerini ve makalelerini bu ortamda paylaşmaya devam ediyor. İnternetin sağladığı özgür paylaşım ortamı her zaman olumlu içeriklerin paylaşılmasına neden olmuyor elbette. Milyonlarca paylaşımın içinde, bazı kişilerin zararına yönelik, yalanlar veya karalamalar içeren, özel hayatın gizliliğini ihlal eden, kişisel haklara saldıran ve maddi kayba neden olan pek çok içerik yer alabiliyor. Durum böyle olunca, internetten paylaşım kaldırma konusu daha fazla önem verilmesi gereken bir sorun haline geliyor. Kişisel haklara saldırı niteliğinde bir paylaşımın internetten kaldırılması veya internetten paylaşımları silme taleplerinin atması nedeniyle, kişi ve kurumların profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymaları kaçınılmaz oluyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

İnternetten paylaşım nasıl kaldırılırİnternetten paylaşımların kaldırılması çalışması, kişi ve kuruluşların bu ortamda daha başarılı olmasını, itibarlarını etkin bir şekilde korumasını sağlayan hizmetleri içeren bir kavramı ifade ediyor. Bundan dolayı, kişi ve kuruluşlarının itibarını korumak ancak bu hizmetleri veren, konusunda uzman bir ekiple işbirliği yaparak mümkün hale geliyor. Sizin itibarınızı teknik çalışmalar aracılığı ile raporlayacak, size yönelik saldırıları adım adım inceleyecek ve gerekli müdahaleleri yapacak bir ekiple, haklarınızı ihlal eden paylaşımların kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada, arama motorlarında, haber sitelerinde, video paylaşım platformlarında ve daha birçok alanda kapsamlı çalışmalar yürüten uzman bir ekip sayesinde artık internette kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Hukuki ve teknik çalışmalarla yürütülen paylaşım kaldırma işlemlerinden bazıları şöyledir:

Sosyal medyadan paylaşım kaldırma

İnternetten video paylaşımı kaldırma

Arama motorlarından paylaşım silme

Haber sitesinden paylaşım silme

Yalan içerik paylaşımları internetten silme

İftira paylaşımlarını internetten silme

Gizli video paylaşımlarını internetten silme

Fotoğraf paylaşımını internetten silme

Distile Danışmanlık ekibinin size sunduğu profesyonel paylaşım kaldırma hizmetleriyle istenmeyen içerikleri internetten temizleme şansı bulabilirsiniz. Farklı mecralarda yer alan, baş edemediğiniz tüm zararlı içerikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir