İnternetten video silme

İnternetten video silme

İnternetten video silme

Son 15 yıl içerisinde hızla gelişen ve büyüyen internet dünyasının bize sunduğu, YouTube, Dailymotion, Tumblr, Vimeo, Instagram, Vine gibi sosyal medya araçları, bize video yayınlarını takip etme ve yayın yapma olanağı vermektedir. İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı, gün içerisinde sıkça video paylaşım platformlarından en az birini ziyaret etmektedir. Bu kadar yoğun ilginin olduğu video paylaşım araçlarına kolayca üye olunabilir ve hemen video paylaşımı yapılabilir. Bu durum, kasıtlı veya kasıtsız olarak şirketlere, markalara, şahıs veya kurumlara zarar veren video içeriklerinin yayınlanmasına neden olabilir. Son dönemde ortaya çıkan internetten video silme konusu, aynı zamanda bilişim suçlarıyla mücadelenin konusu olabilir. Video paylaşımlarının silinmesi için disiplinli ve profesyonel bir çalışma yapılması gerekebilir. İnternet kullanıcılarından bize gelen video kaldırma talepleri arasında öne çıkanlar şöyledir:

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İnternetten video silmeİnternetten video silme

Arama motorlarından video silme

YouTube video silme

Dailymotion video silme

Vimeo video silme

Tumblr video silme

Instagram video silme

Vine Video silme

Google video silme

Yandex video silme

Twitter video silme

Yahoo video silme

İfşa video silme

Uygunsuz video görüntülerini silme

Magazin video silme

Yalan haber video silme

İnternetten gizli video silme

Hakaret içeren video silme

 

İstenmeyen video görüntülerini, Distile Danışmanlık farkıyla internetten temizleme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kaldırmak istediğiniz videolar zamanında sizin yayınladığınız, sizden çalınan veya başka kullanıcıların yayınladığı görüntüleri kapsıyor olabilir. İçerikleri yayınlayan kim olursa olsun, Distile ekibi bu videoları internet sitelerinden ve arşivlerinden kaldırmak için teknik ve yasal çalışmaları başlatacaktır. Uluslar arası hukuk ağı konusunda uzmanlaşmış Distile Danışmanlık, yerli ve yabancı kaynaklı internet platformlarından video temizleme hizmetini sizler için yerine getirecektir. Kişilik haklarınıza saldıran, kazanç kaybınıza neden olan, özel hayatınızı hedef alan ve karalama içeren her türlü videonun internetten temizlenmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir