İnternetten Yalan Haber Kaldırma

İnternetten Yalan Haber Kaldırma

İnternetten Yalan Haber Kaldırma

Distile Danışmanlık olarak sosyal medya içerikleri konusunda olumlu ve doğru bilgilerin aktarılması konusunda firmamız bu alanda başarılı çalışmalar yapmaktadır. İnternetten yalan haber kaldırma konusunda sizlere hizmet veren firmamız online aracılığıyla şahsınıza ya da şirketinize yapılan ve her türlü olumsuz propagandaların kaldırılması konusunda destek sunmaktadır. Haber kaynaklarında adınızı lekeleyecek tarzda olumsuz içeriklerin paylaşılması durumunda kendinizi ya da iş yerinizi aklamak için yalan ve gerçek dışı haberlerin yerine doğru bilgilerin sunulması gerekir. Bu konuda firmamız sosyal medyadan her türlü yalan haberlerin kaldırılarak yerine yenilerinin eklenmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Haber kaynaklarında video, film ya da fotoğraf olarak yanlış ve gerçek dışı olarak yansıtılan yalan haberlerin yerine doğruların konulması konusunda firmamız size teknik destek sağlamaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Tüm Olumsuz İçerikler Kalıcı Olarak Kaldırılır

İnternetten Yalan Haber Kaldırma

Sosyal medyaya ve haber kaynaklarına yansıtılan her türlü olumsuz içerikler firmamız aracılığıyla listelerden kalıcı olarak kaldırılır. İnternetten yalan haber sildirme konusunda başarılı hizmet veren firmamız bu yalan ve yanlış haberlerin haber kaynaklarından sildirilerek yerine doğru ve olumlu içeriklerin yerleştirilmesi konusunda başarılı çalışmalar yürütmektedir. Böylece haber kaynaklarında her türlü yalan yanlış içeriklerin kalıcı olarak silinmesi ve bir daha asla o içeriklerin geri gelmemesinin garantisini vererek yerlerine olumlu içeriklerin konulması konusunda Distilasyon merkezimiz başarılı ve etkin çalışmalar yapmaktadır. Böylece toplum nazarında olumlu algı operasyonu oluşturularak adınızın temize çıkması konusunda destek verilmektedir.

Kaliteli Çalışmalarla Mükemmel Destek İmkanı Sağlanır

Firmamız aracılığıyla şahsınıza ya da iş yeriniz adına çıkan karalama haber niteliğinde olan her türlü olumsuz ve yalan içeriklerin kalıcı olarak kaldırılması konusunda firmamız sizlere kaliteli şekilde uzman desteği sunmaktadır. İnternette yalan haber silme konusunda başarılı çalışmalar yapan firmamız bu olumsuz haber ya da içeriklerin sadece arama motorlarında silinmesi ya da kaldırılmasını sağlamaz aynı zamanda kalıcı olarak olumsuz tüm içeriklerin kaldırılarak ve bir daha geri gelmemesi  garantisini vererek yenilerine doğru ve gerçek bilgileri yerleştirerek toplum nazarında hakkınızda olumlu algı oluşturmak konusunda da hizmetler sağlamaktadır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak üzere
0850 885 10 12 numaralı telefonu arayarak bizden yardım talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir