İnternetten Yalan Haberlerin Kaldırılması

İnternetten Yalan Haberlerin Kaldırılması

İnternetten Yalan Haberlerin Kaldırılması

Online olarak yayınlanan olumsuz içeriklerin kaldırılması konusunda bilişim konusunda uzman firmamız olarak Distilasyon Danışmanlık merkezimiz sizlere bu alanda en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır. İnternetten yalan haberlerin kaldırılması konusunda uzman eleman kadrosu ile destek veren firmamız aracılığıyla her türlü yanlış ve gerçek dışı içeriklerinizin ortadan kaldırılması mümkündür. Firmamız bu alanda siz değerli müşterilere izin verirken sadece olumsuz içerikleri kaldırmakla kalmaz aynı zamanda bu olumsuz içeriklerin yerine yeni ve doğru bilgilerin yerleştirilmesi konusunda da yardımcı olmaktadır. Böylece yanlış ve kötü izlenim bırakan algıların ortadan kaldırılarak doğru ve olumlu algıların oluşturulması sağlanmaktadır. Böylece toplum nazarında olumlu şekilde algılar oluşturmanız sağlanmaktadır.

Firmamızın Yaptığı İşler

Firmamı uzun süredir bilişim ve medya dünyasında yararlı içerikler düzenleme konusunda kapsamlı işler yürütmektedir. İnternette yalan haber kaldırılması konusunda da destek veren firmamızın yapmış olduğu işler arasında diğer hizmet dalları şunlardır;

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
  • İnternetten şahsınıza ya da kurumuna yönelik her türlü olumsuz içeriklerin kaldırılması,
  • İtibar yönetimi sağlayarak nette olumlu algı oluşturma konusunda çalışmaların yapılması,
  • Şirketinizin zararına olan her türlü olumsuz içeriklerin önlenmeye çalışılması,
  • Her türlü görsel içeriklerin analizinin yapılarak ortadan kaldırılması ve yerine olumlu ve doğru içeriklerin konulması konusunda firmamız etkili ve köklü çalışmalar yapmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu bu çalışmalar sayesinde siz ya da kurumunuz için pozitif algı oluşturulması konusunda başarılı işler yapılmaktadır.

İnternetten Yalan Haberlerin KaldırılmasıTüm Olumsuz Algılar Ortadan Kaldırılır

Distilasyon Danışmanlık firmamız sizin için yeni ve doğru içeriklerin oluşturulması konusunda yardımcı olmaktadır. İnternette yalan haberlerin silinmesi konusunda çalışmalar yapan firmamız tüm bu yalan ve karalama haberlerin arama motorlarında kalıcı olarak kaldırılması ve bir daha asla bu haberlerin ortaya çıkmayacağı garantisini vererek bu olumsuz içerikler yerine olumlu algı oluşturabilecek pozitif içeriklerin yerleştirilmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Sizin de bu alanda destek ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçerek her türden içeriklerinin netten kaldırılması konusunda destek sağlayabilirsiniz. İletişim için 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilir ve istediğiniz konuda destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir