İnternetten Yapılan Marka İhlallerine Nasıl Müdahale Edilir?

İnternetten Yapılan Marka İhlallerine Nasıl Müdahale Edilir?

İNTERNETTEN YAPILAN MARKA İHLALİ

Markalar, kuruluşun kendi öznitelikleriyle, imkanlarıyla oluşturulan değerlerdir. Bunların kopyalanması, taklit boyutunu aşacak şekilde benzerlerinin yapılması, fikir hırsızlığı kadar ticari de bir sorundur. Markanın piyasa itibarı, değeri bu şekilde çoğaltmalarla geri dönülmesi imkansız zararlara yol açabilir. İnternette yapılan marka ihlallerine nasıl müdahale edilir konusu oldukça teferruatlı birçok işlemi gerektirir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

internette-marka-ihlali

İnternette Marka İhlali

Alamet-i farika olarak eskiden beri süregelen bir kavram olan marka ve markalaşma oldukça uzun süreçlerin ve deneyimin bir sonucudur. Bir firmanın ticari olarak neredeyse her şeyi olan markaların sanal ortamda çalınması ve izinsiz kullanılması veya kopyalanması gibi hususlar marka ihlali kapsamına girer. Tescil edilmiş sahibi veya kullanım haklarını elinde bulunduran kişilerin, kurumların belli olduğu markalar için ihlallere müdahale kanunla koruma altına alınmıştır. İnternette yapılan marka ihlallerine nasıl müdahale edilir sorusunun yanıtları, bu işlemlerin süreç bazında başından sonuna yürütülmesi gibi işler mutlaka sanal ortam ihlallerinde deneyimli, bu konuda referansları olan firmalarca yapılmalıdır. Firmamız yıllardır sürdürdüğü bu hizmetleri tecrübeli uzmanlarıyla taramalar yaparak, kesin sonuç alacak şekilde yürütmektedir.

marka-ihlali

Markalar İçin Hizmetlerimiz

Markaların marka siciline tescil edilerek korunmasından başlayan süreç, herhangi bir ihlal karşısında başvurulacak hukuk yollarına kadar uzanan kapsamlı bir çalışmayı gerektiren önemli bir durumdur. İnternette yapılan marka ihlallerine nasıl müdahale edilir konusunda en önemli nokta doğru profesyonel hizmet almaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir