İşletmeniz İçin Özel İçerik Üretimi: Distile’nin Yaratıcı Yaklaşımı

İşletmeniz İçin Özel İçerik Üretimi: Distile’nin Yaratıcı Yaklaşımı

İşletmelerin hedef kitle ile iletişime geçerek, bu kitleyi sadık müşterilere dönüştürebilmesi için kendilerini doğru şekilde ifade edebilmeleri son derece önemli. Satışa sunulan ürünlerin ya da hizmetlerin doğru şekilde anlatılması, elde edilen başarıların ya da gelecek planlarının hedef kitle ile düzenli şekilde paylaşılması, marka bilinirliğinin artmasına ve marka itibarının güçlenmesine katkı sağlar. Bu da ancak düzenli olarak gerçekleştirilen sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra işletmelere özel içerik üretimi ile mümkündür. Distile, yaratıcı yaklaşımı ve işletmelere özel sunmuş olduğu içerik üretimi hizmeti ile markaların kendilerini doğru şekilde ifade etmesine ve marka bilinirliğinin artmasına destek olur.

İçerik Üretimi İşletmenize Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Güvenilir, yetenekli ve alanında uzman içerik üretici ve metin yazarları tarafından, analiz sonuçları üzerinden ve hedef odaklı olarak üretilen içeriklerin işletmeler için önemli getirileri olur. Bunlardan en önemlisi dijital görünürlüğün ve dolayısıyla marka bilinirliğinin artmasıdır. İşletmelere özel içerik üretiminin sağladığı diğer avantajlar ise şunlardır: 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
 • Kaliteli içerikler arama motorlarında sizi üst sıralara taşıyacağından, potansiyel müşterileri kendinize çekmeniz de kolay olur. 
 • Düzenli olarak üretilen içerikler müşteriler ya da hedef kitle ile iletişim kurmanın en etkili yoludur. Dolayısıyla sürekli olarak bilgi vermek ve yeni gelişmelerden haberdar etmek müşteri bağlılığını güçlendirir.
 • İçerik üretimi işletmelerin kendilerini bulundukları sektörün bir uzmanı olarak göstermelerine yardımcı olur. Bu da müşteri güvenini artırır.
 • İçerikler aracılığıyla ürün ya da hizmetler hakkında verilen bilgiler, bu bilgilerden faydalanmak isteyen ziyaretçileri müşterilere dönüştürebilir. 
 • Düzenli olarak içerik üretmeyen rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlar. 

Alanında uzman ve deneyimli bir yazar kadrosu ile çalışan Distile, 20 yılı aşkın tecrübesi ve yaratıcı yaklaşımı ile işletmelere özel kısa ve uzun vadeli çözümler geliştirir.

İçerik Üretiminde Distile’nin Yaratıcı Yaklaşımı

İşletmelere özel içerik üretimi süreci hedef kitle analizi ile başlar. Çünkü hedef kitleyi potansiyel müşterilere dönüştürebilmek için, üretilen içeriklerin bu kitleyi hedeflemesi gerekir. Distile tarafından yönetilen içerik üretimi sürecinin ana adımları şunlardır: 

 • Kapsamlı bir pazar araştırması ile rakipler ve sektör incelenir.
 • İçerik üretimi konusunda izlenecek rota belirlenerek fark yaratacak, özgün fikirler geliştirilir.
 • Hedef kitlenin ilgisini çekebilecek özgün ve yaratıcı başlıklar ve açıklamalar belirlenir. 
 • İşletmelerin bahsetmek istediği her şey (planlar, ürün ya da hizmet açıklamaları, elde edilen başarılar, misyon, vizyon, ortaklıklar vs) anlaşılır şekilde içeriğe yerleştirilir, okuyucuların bu içeriği kolay bir şekilde tüketmeleri ve anlamaları sağlanır. 
 • İçerikler, paylaşılan bilgilere olan güvenin artması amacıyla çeşitli araştırmalar ve referanslar ile desteklenir. 
 • Metin tabanlı olarak üretilen içerikler görsel ve multimedya kullanımı ile zenginleştirilir.
 • İçerikler yayınlandıktan sonra takibi düzenli olarak yapılarak kullanıcılardan gelen geri bildirimler ve yansımalar ile yeni içerikler planlanır. 

İşletmelere özel içerik üretimi süreci yalnızca blog içeriklerini değil, aynı zamanda ürün, hizmet, misyon ya da vizyon açıklamalarını, sosyal medya paylaşımlarını, geleneksel ve dijital medya araçlarına servis edilmesi gereken basın bültenlerini de içerir.

Neden Distile İle Çalışmalısınız?

Distile, yalnızca alanında uzman ve deneyimli bir ekiple değil, aynı zamanda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile çalışır. Distile tarafından yaratıcı bir yaklaşımla, doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilen içerik üretimi süreci, işletmelerin büyüme ve karlılık hedeflerine olabilecek en kısa sürede ulaşmalarını sağlar. Eğer siz de Distile’nin sunmuş olduğu çözümler hakkında bilgi almak ve Distile ekipleri ile yüz yüze bir görüşme planlamak isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir