www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İtibar hizmetleri ve online itibar yönetimi | Distile

İtibar hizmetleri ve online itibar yönetimi

İtibar hizmetleri ve online itibar yönetimi

Başarılı şirketlerin, marka ve tanınmış kişilerin internet dünyasında güçlü bir şekilde var olmasının sırrı profesyonel bir online itibar yönetimidir. Ticari dünyanın önemli bir parçası olan sosyal medya, hedef kitlenizle sizi çok hızlı bir şekilde buluşturan bir ortam haline geldi. Yoğun bilgi akışının yer aldığı, kullanıcıların aktif olarak yorum yaptığı, haberlerin hızla yer aldığı bu ortamda doğru algıyı oluşturmak için bilinçli adımların atılması gerekiyor. İnsanların daha çabuk karar verdiği ve yayınlanan içeriklerden kolayca etkilendiği bu ortamda sağlam bir sosyal medya itibar çalışması yapmadığınızda başarı oranınız büyük oranda düşecektir. Uzun yıllar boyu geliştirdiğinizi itibarı internette korumak için uzman bir itibar hizmetinden yararlanmanız gerekecektir.

Online itibar yönetiminin temel ayaklarından biri internette tanıtım ve pazarlama stratejisidir. Sosyal medya araçlarında ve arama sonuçlarında nasıl göründüğünüz başarınızı etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Etkili bir sosyal medya stratejisi ile daima güncel kalmalısınız. İnternetteki itibarınızı takip etmek ve arama motorlarındaki içeriklerinizi düzenlemek, online algı yönetimindeki temel çalışmalardır. Distile Danışmanlık olarak, arama motorlarında algı yönetimi hizmeti veriyor ve sosyal medyada etkili bir şekilde var olmanızı sağlayan çalışmalar yürütüyoruz. Sosyal ağlardaki durumunuzu 7 – 24 takip ederek, gerekli tanıtım ve pazarlama adımlarını atıyoruz. Online itibar hizmetlerimizin önemli bir bölümünü internette etkili bir şekilde yer almanız üzerine inşa ediyoruz.

Online itibar yönetiminin bir diğer ayağı ise olumsuz içeriklerle mücadeledir. İnternetteki olumsuz içerikler sizin veya markanızın doğru bir algı yaratmamasına neden olacaktır. Bu nedenle internetten kötü içeriklerin kaldırılması için özel çalışmalar yapılmalıdır. İnternette itibarınıza gölge düşüren içerikleri sürekli olarak takip eden ve haber, yorum veya videoları internetten kaldırma hizmetleri sunan ekibimizle daha güçlü bir algı yaratma imkanı bulabilirsiniz. Kasıtlı veya kasıtsız olarak üretilen içeriklerin aramalardan kaldırılması ve internet sitlerinden içeriklerin temizlenmesi, bizim yürüttüğümüz en önemli online itibar yönetimi çalışmalarıdır. İnterneti daha başarılı bir şekilde kullanmanızı sağlayan ekibimiz, aynı zamanda kötü içeriklerle mücadele ederek başarı şansınızı arttırmaktadır.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 



Bir Cevap Yazın