İtibar Yönetimi Hakkında Bilmedikleriniz

İtibar Yönetimi Hakkında Bilmedikleriniz

İTİBAR YÖNETİMİ

İtibar ister kişisel isterse kurumsal anlamda olsun, tesis edilmesi zorlu bir süreç isteyen, korunması da tesis edilmesi kadar oldukça önemli bir değerdir. Bu önemdeki bir değerin doğru yönetimi, korunması oldukça deneyim isteyen bir konudur. Günümüzde itibar yönetimi hakkında bilmedikleriniz ve itibar yönetimiyle ilgili karşılaştığınız sorunlar için profesyonel destek almanız gerekir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

online-itibar

İtibar Yönetimi Hakkında

Kişisel başarılarınız veya ortaya koyduğunuz değerler ve kariyeniz itibarınızı belirleyen en önemli unsurlardır. İtibar görmeniz ve bu itibarınızı yitirmeyecek şekilde yıllarca çabalamanız bir anda hakkınızda yapılacak bir haber, ürettiğiniz değerler ile gerçek dışı iddialar, ürün taklitleri ve aklınıza gelebilecek her türlü olumsuz durum neticesinde tersine dönebilir. Bu noktada özellikle sanal ortamda yapılacak negatif yayınlar ve bilgilendirmeler veya ürün ve değerlerinizin taklit edilmesi oldukça içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bu konularda profesyonel destek veren firmamıza ulaştığınızda sizin olayın hukuki boyutu ve çözüm süreci kısaca itibar yönetimi hakkında bilmedikleriniz konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

itibar

 

Hizmetlerimiz

Sizin adınıza yapılan izinsiz paylaşımlardan ve haberlerden şahsınız veya kurumunuzla ilgili gerçek dışı itibar zedeleyici her türlü duruma karşı hukuki haklarınızın kullanılarak uygunsuz ve gerçek dışı içeriklerin bulundukları web sitelerinden kaldırılması kısaca online itibar yönetimi hizmeti vermekteyiz. Önemli bir konu olan itibar yönetimi hakkında bilmedikleriniz ve bu tip içeriklerin kalıcı ve geri döndürülemez şekilde kaldırılması konusunda profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir