İzin Vermediğiniz Halde Yetkili Servis Olduğunu İddia Eden Firmaların İnternet Sitelerini Kaldırma

İzin Vermediğiniz Halde Yetkili Servis Olduğunu İddia Eden Firmaların İnternet Sitelerini Kaldırma

   İZİNSİZ YETKİLİ SERVİS OLDUĞUNU BELİRTEN FİRMALARIN İNTERNET SİTELERİNİ KALDIRMAK MI İSTİYORSUNUZ?

  İzin vermediğiniz halde yetkili servis olduğunu iddia eden firmaların internet sitelerini kaldırma işlemleri bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin kolaylıkla yapacağı bir işlem değildir. Bu siteleri kaldırmak evet mümkündür ancak bu işi sadece bu konuda uzman kişiler yapabilmektedir. Eğer siz de markanızın yetkili servisi olmadığı halde, kendilerini yetkili servis olarak gösteren firmalardan rahatsızsanız ve bu firmaların internette sitelerinde reklamlarını yaptıklarını gördüğünüz halde bir şey yapamıyorsanız, firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamızda bulunan uzman ve deneyimli ekibimiz bu siteleri internetten kolaylıkla kaldırabilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

izinsiz-icerik

 İnternet Sitesi Nasıl Kaldırılır?

Ne yazık ki günümüzde, haksız para kazanmak için pek çok kişi ve kurum kendilerini veya firmalarını internet ortamında çok farklı bir şekilde tanıtmakta ve bu sayede farklı bir misyon yüklenerek kurumları zor durumda bırakmaktadır. Kişilerin yetkili servislere ulaşmak ve onlardan hizmet almak istemeleri, yetkili servis olmadıkları halde kendilerini ne yazık ki yetkili servis olarak tanıtmalarına neden olmaktadır. Oysa bu sadece izinle olabilen bir durumdur. Eğer siz de markanızın yetkili servisi olduğunu belirten firmaların internet siteleri olduğu görüyorsanız ve İzin vermediğiniz halde yetkili servis olduğunu iddia eden firmaların internet sitelerini kaldırma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, sanırım bunu nasıl yapacağınızı internetten araştırma yapmaya başlamışsınız demektir.

izinsiz-icerik-kullanma

Neden Bir Firmadan Yardım Almalıyız?

Bildiğiniz gibi, internetten bazı siteleri, videoları, yazıları, haberleri gibi internetten geçmişinde yer alan pek çok veriyi kaldırmak mümkündür. Hatta bu kaldırma işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili internet ortamında pek çok makale ve bilgi bulabilirsiniz. Bu paylaşımlardan faydalanarak, İzin vermediğiniz halde yetkili servis olduğunu iddia eden firmaların internet sitelerini kaldırma öyle söylendiği kadar kolay bir şey kesinlikle değildir. Bunu konusunda uzman bir firmaya vermeden kendiniz yapmak için uğraşmanız sadece boşa zaman ve emek harcamanıza neden olacaktır. Bu yüzden boşuna zaman kaybetmeden markanızı ve şirketinizi kullanarak haksız para kazanmak isteyen kişi ve kurumlara karşı önleminizi almanız şirketiniz için en doğru yol olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir