İzinsiz Dağıtılmış Oyun ve Yazıların İnternetten Kaldırılması

İzinsiz Dağıtılmış Oyun ve Yazıların İnternetten Kaldırılması

İZİNSİZ YAZILIM KULLANMA ve DAĞITMA

Yazılımlar ve oyunlar uzun süre çabaların sonucu oluşturulmuş fikir, sanat eserleri kapsamında veya ticari mal kapsamında, patent hakkı kapsamında korunan metalardır. Bu sebeple sahibinden, üreticisinden, hak sahiplerinden izinsiz dağıtılması veya kullanılması yasaktır. İzinler tamamen ücretsiz kullanıma açma, talep edene kullanıcı kodu verme şeklinde olabilir. Ancak çoğu zaman ticari faaliyetler içinde ücreti karşılığında kullanım hakkı satılmaktadır. Hangi şekilde olursa olsun izinsiz kullanılamazlar. İzinsiz dağıtılmış oyun veya yazılımlarınızın internetten kaldırılması konusu hukuksal koruma ve eylem hizmeti almanızı gerektiren önemli bir durumdur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

izinsiz-oyun

İzinsiz İçeriklerin Kaldırılması

Size ait herhangi bir yazılım veya oyun kopyalanmış ve bir başka yerde izniniz olmaksızın veya gerekli lisans ücreti ödenmeden yayınlanıyor veya kullanılıyorsa, hak sahibi olarak tescilinizi takiben yasal işlem başlatılması gerekmektedir. Konunun detayları ve sürecin işleyişi açısından mutlaka profesyonel hizmet veren ve bu alanda referansları olan firmalar ile çalışmalısınız. İçeriğin kaldırılması için adınıza tescillenmiş programın sahibi olarak, ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde işlemlerinizi yürütmekteyiz. İzinsiz dağıtılmış oyun veya yazılımlarınızın internetten kaldırılması sadece sizin yasal mercilere başvurmanızla halledilecek bir konu değildir. Web sitemizden bize ulaşarak detaylı bilgi alınız.

izinsiz-yazilim

 

Firmamız Hakkında

Firmamız izinsiz yayınlanan içeriklerin geri dönülemez şekilde kaldırılması için hizmet vermektedir. İzinsiz dağıtılmış oyun veya yazılımlarınızın internetten kaldırılması konularında kesin sonuç için almanız gereken profesyonel hizmeti sunmaktayız.

İzinsiz Dağıtılmış Oyun ve Yazıların İnternetten Kaldırılması” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Ramazan Bey Merhaba,

   Distile olarak internetten kaldırılmasını istediğiniz içerikler üzerine danışmanlık hizmeti veriyoruz, bize 0850 885 10 12 numaralı telefondan ya da [email protected] ‘den ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir