İzinsiz Fotoğraf Kaldırma

İzinsiz Fotoğraf Kaldırma

İZİNSİZ FOTOĞRAF KULLANMA

Günümüz teknolojisinin en yaygın araçlarından biri haline gelen sosyal medyada arzu ettiğimiz içerikleri takip edebiliyor, bir yandan bu sınırsız dünyanın birer parçası olabiliyoruz. Son yıllarda yoğun bir ilgiyle karşılanan sosyal medya araçlarının her an ulaşılır olması kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Sosyal çevremizle iletişim halinde olmamızı sağlayan sosyal medya, birçok kişi için iş yaşamının da bir parçası haline geldi. Yeni nesil iletişimin adresi olarak gösterilen bu dünya artık bilindik medya araçlarından çok daha etkili bir konumda kabul ediliyor. Sağladığı avantajların yanında sosyal medya, bazı olumsuz yanlarıyla birçok internet kullanıcısını mağdur edebiliyor. Özellikle izinsiz yayınlanan fotoğraflar konusu, internette yaşanan itibar kayıplarının başını çekiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İzinsiz Fotoğraf Kaldırmaİzinsiz fotoğraf kullananları engellemek için internet kullanıcılarına önemli sorumluluklar düşmektedir. Yaptığımız paylaşımların gizliliğine dikkat etmek, daha sonra görmek istemediğimiz resim veya fotoğrafları paylaşmamak ve sosyal medyada eklediğimiz kişilerin güvenilirliği, dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Tüm önemlere rağmen art niyetli kişiler izinsiz olarak fotoğraflarımızı yayınlayabilir ve çeşitli platformlarda kullanabilir. İzinsiz fotoğraf paylaşımları bireyleri olduğu kadar şirketlerin de itibarına zarar verir. Şirket bilgileri, resimleri ya da logoları suç unsuru teşkil edecek şekilde kullanılabilir. Birçok marka veya kuruluş izinsiz logo kullanımını engellemek için bize başvurmaktadır. Ekibimiz, hem izinsiz yayınlanana resimleri kaldırmak hem de izinsiz kullanılan şirket bilgilerine çözüm getirmek için 7/24 çalışmaktadır.

Fotoğraflarım internette izinsiz yayınlanıyor, diyen kişi veya kuruluşların öncelikle bilmesi gereken şey, bu durumun bir suç unsuru olduğudur. İnternet ortamı özgür paylaşımların yapıldığı bir saha olsa da, kimsenin başkalarının haklarını ihlal etme hakkı bulunmamaktadır. Bilişim suçları ile mücadele son yıllarda giderek gelişen bir sahadır. Distile Danışmanlık, hukuk çerçevesinde kişilere hızlı çözümler üreten ve gelişmiş teknoloji ağı ile mağduriyetleri gideren hizmetler sunan bir kuruluştur. Ekibimiz, izinsiz fotoğrafları internetten kaldırma konusunda kapsamlı çalışmalar yürütmektedir. İnternette kişilik haklarınızı koruma konusunda güvenilir çözümler üreten ekibimizden yardım alarak, hakkınızdaki içerikleri kaynaklarından kaldırma fırsatını yakalayabilirsiniz.

+90 850 885 1012

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir