İzinsiz Marka ve Logo Kullanımlarının Kaldırılması

İzinsiz Marka ve Logo Kullanımlarının Kaldırılması

 

Online platform her ne kadar kazanç kapısı olarak ortaya çıkmış olsa da ister istemez haksız kazançlara da sebebiyet veren yanları da ne yazık ki taşıyor. İzinsiz şekilde kullanılan marka ve logolar ister istemez haksız kazançlarında önüne geçilmesine neden oluyor. Markanızın ve logolarınızın izinsiz şekilde kullanılmasından rahatsız oluyor ve üstesinden de bir an önce gelmek istiyorsanız sizlerde distile ekibine hemen başvurun. İzinsiz Marka ve Logo Kullanımlarının Kaldırılması konusunda gerekli tüm hizmetler tarafınıza en güzel şekilde verilmeye devam edilecektir. Kimi zaman markanız kullanılmış olsa da bu işler genellikle sahte hesaplar aracılığı ile de internet ortamında yapılmaya çalışılıyor. Tüm bunların üstesinden gelebilmeniz adına sizlerde distile ile tanışıp isteklerinizin de gönül rahatlığı ile gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

marka 2Bu sayede online platformda daha rahat edebilecek ve kendi denetiminiz altında tutabileceğiniz verimli bir sanal platform önünüze serilecektir. Marka ve logo kullanımları sizlerin emeklerini yerle bir eden istenmeyen konuların başında yer alıyor. Tüm bunlarla başa çıkabilmeniz için uzman ekip gerekli tüm çalışmalarını ortaya koyup marka takip, rakip analizler ve planlı programlı bir çalışmayla ihtiyaçlarınızın en kısa süre zarfı içerisinde giderilmesine de en iyi şekilde yardımcı oluyor. O halde sizlerde İzinsiz Marka ve Logo silinmesi için gerekli tüm taleplerinizi tarafımıza yapabilirsiniz. Bu sayede gerek sahte hesaplar kapatılacak gerekse de marka ve logonuzun güvence altına alınması sağlanacaktır. Böylelikle daha rahat edebileceğiniz bir ortamla da karşı karşıya kalmış olacaksınız. Tüm bu güvenceyi tarafınıza en iyi şekilde vererek garantili bir hizmet sunan distile ekibimize 90 850 885 10 12 numaramızdan ulaşabilir ve marka, logo izinsiz kullanımlarını da engelleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir