Kişisel Online İtibar Yönetimi Nedir?

Kişisel Online İtibar Yönetimi Nedir?

Günümüzde aradığımız her konu ile ilgili olduğu gibi;  bir kişi ile ilgili de bilgi edinmek istediğimizde ilk yapılan şey internette arama motoruna kişinin adını yazmak olmuştur.

Kişisel Online İtibar Yönetimi Nedir?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sizinle ilgili bilgi sahibi olmak isteyen kişiler arama motoruna sizin adınızı yazdıklarında adınızın geçtiği ve kullandığınız sosyal medya programlarının dökümü ile karışılacaklardır. Sizinle ilgili çıkan her sonuç ve sosyal ağ profili sizin internet ortamındaki kimliğiniz ve bununla birlikte itibarınız olarak tanımlanabilir. Kişisel Online İtibar Yönetimi de internette sizinle ilgili çıkan her sonucunun ve sosyal ağ profilinin yönetilmesidir. Bu profillerdeki bilgiler sizin için bir anlamda referans niteliğinde olduğundan özellikle internet ortamında sosyal ağları kullanan her kişi için. Kişisel Online İtibar Yönetimi Nedir? Sorusu kadar öneminin de farkında olunup kontrolleri dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Kişisel Online İtibar Yönetimi Nedir?

Kişisel Online İtibar Yönetimi Neden Yapılmalıdır?

Özellikle günümüzde sıkça kullanılan sosyal ağların, forumların ve blogların yani internet ortamında ki hayatımızın kontrol edilmesi önemlidir çünkü bu sosyal ağlarda var olduğumuz sürece orada da kişiliğimizle ile ilgili, hayatımız ile ilgili, fikirlerimizle ilgili kısacası bizi anlatan ve bu sanal dünyada devam eden bir hayat vardır. Bu sosyal ağlarda bizimle ilgili bilgiler ve fotoğraflarımız da bulunur bu sebeple sürekli olarak bilgileri kontrol etme adımızın geçtiği ya da fotoğraflarımızın bulunduğu sosyal profillerin kontrolleri güvenliğimiz açısından önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir