Kopya İçerik Kaldırma

Kopya İçerik Kaldırma

Kopya İçerik Kaldırma

Son dönemde en çok rahatsız edilen konulardan birisi de internet ortamı üzerinde yaygınlaşmaya başlayan kopya içerik olaylarıdır. İşte tüm bu konuda elinden gelenin fazlasını ortaya koyan Distile ekibiyle artık kopya içerik kaldırma işlemleri de en hızlı şekilde gerçekleştirilmiş olacak. İstediğiniz an sizlerde uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Özel yazılımlar aracılığı ile internet ortamında yapılan kopya içerikler saptanmaya çalışılmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

twitter-hassas-medya-icerikleri-kaldirma

İtibar kaybına neden olabilecek kopya içeriklerin bir an önce kaldırılması konusunda distile ekibi olarak uzmanlığımızı en etkili şekilde göstermekteyiz. Sürekli olarak ekibimiz internet ortamında herhangi bir kopya içeriğin olup olmadığını takip etmekle birlikte herhangi bir tespit durumu söz konusu olduğunda da ilk iş olarak kaldırma işlemlerini harekete geçiriyor. İnternet sitelerinin gerek arama motorlarından gerekse de mevcut kaynaklarından tamamen kalıcı şekilde silinebilmesi adına bünyesinde yer alan uzman kadrosuyla verimli bir şekilde çalışıyor. Eğer ki sizlerin izni olmadan video, içerik, resim gibi taklit unsuru oluşturacak bir takım paylaşımlar yapılırsa ilk iş olarak distile ekibimiz bu duruma el atıp kopya içerik kaldırma hizmetlerini gerçekleştiriyor. Özellikle kopya ya da spam tarzı tüm yazıları artık sizlerde internet ortamı üzerinden en hızlı şekilde kaldırmaya başlayabilirsiniz. Son yıllarda içerik hırsızlığı çok fazla yaygınlaşmaya başladığından dolayı da doğal olarak sizlerde bir an önce önlemlerinizi almanız gerekiyor. Kopya içeriklerin tespit edilmesi ve kaldırılması konusunda gerekli tüm işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Genelde her ne kadar internet ortamlarında kopya içerik kaldırmaya yönelik şikâyet platformları oluşturulmuş olsa bile kimi zaman istediğiniz hız ve olumlulukta sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. İşte tam da bu noktada Kopya İçeriklerin kaldırılması yönünde kaliteli hizmet veren distile farkıyla artık sizlerde Google kaynaklarını ve arama motorlarını daha etkin şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Bundan böyle her bir isteğinize anında cevap veren uzman Distile ekibimizle internet ortamında görmek istemediğiniz tüm unsurlar en hızlı şekilde kaldırılmaya başlanacaktır. Eğer sizlerde kopyalanan içeriğin kaldırılmasını istiyorsanız o halde tek yapmanız gereken ise bir an önce teklif almak olacaktır.

Kopya İçerik Kaldırma” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Bahsettiğiniz hesap hangisi acaba bilgi verebilir misiniz? Kopya içerik dolayısıyla spam hesaplar kaldırma ve kopya içerikleri kaldırma konusunda size hizmet verebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir