Kurumsal online itibar ve günümüzdeki önemi

Kurumsal online itibar ve günümüzdeki önemi

Kurumsal online itibar ve günümüzdeki önemi

Kurum ve markaların hedef kitlelerince nasıl algılandığı, kendileri hakkında olumsuz veya olumlu yorumların hangi düzeyde olduğunu ve başarı oranını ölçmenin günümüzdeki en önemli aracı internet dünyasıdır. Milyonlarca kişinin kurum ve markalar hakkında hızlı bir şekilde bilgi sahibi olduğu bu ortamda nasıl göründüğünüz itibarınız ve kazançlarınız açısından çok önemlidir. İnternette var olmaya çalışan birçok şirket, firma, kurum ve markanın kendilerine özgü başarılı bir stratejilerinin olması günümüz teknoloji dünyasında oldukça gerekli bir durumdur. Bunun için markaların online itibar kontrolünü yapacak ve gelişmelere ayak uyduracak kurumsal online itibar desteği alması kaçınılmazdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Kurumsal online itibar ve günümüzdeki önemiHedef kitlenizle başarılı bir şekilde iletişim kurmanın en önemli adımı sosyal medya üzerinde başarılı bir şekilde var olmaktır. Bunun için sosyal medyanın takip edilmesi, trendlerin değerlendirilmesi ve internet kullanıcılarının yorumları hakkında doğru analizlerin yapılması gerekir. Doğru ölçüm araçlarıyla kurumsal kimliğinizin internette nasıl göründüğünü tespit etmek ileride geliştireceğiniz online stratejiler ve reklam çalışmaları açısından çok önemlidir. İnternette başarıyı tesadüfe bırakmak istemiyorsanız şirket, kurum veya markanız için online itibar hizmeti alabilir, internette izleyeceğiniz yollarla başarı oranınızı güçlü bir şekilde arttırabilirsiniz.

Distile Danışmanlık, 2010 yılından bu yana müşterilerine internet dünyasında kurumsal destek hizmetleri sunmaktadır. İnternet dünyasında yer alan sosyal medya ve diğer mecralarda adınızı etkin bir şekilde duyurmak için Distile ekibinin sizin için geliştireceği özel çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Ekibimiz sizler adına olumsuz yorum ve haberleri tarayarak itibarınızı koruma çalışmalarını da sunduğu tüm hizmetlere bağlı olarak yürütmektedir. Böylece, hem itibarınızı güçlendirebilir hem de hakkınızdaki negatif içeriklerle mücadele edebilirsiniz. Online itibar yönetimi çalışmalarımız ve internetten içerik silme çalışmalarımızla maddi – manevi kazancınızın kontrolünü kendi elinize alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir